Koľko spapá vaše kojené trojmesačné bábo?

gucciok85
22. okt 2013

Ahojte mamicky 🙂.
Chcela by som vediet kolko vypije vase 3-mesacne babatko. Lebo mne sa zda,ze moje vypije vela.
Papa kazde 2 hodiny(ked sme vonku 3hod.) po 160-180ml. Ja si odstriekavam kazde 3 hodiny take mnozstvo co zje sem tam aj viac si odsajem.
Odsavam,lebo sa mu nechce tahat. Zvykol si na flasu co ma svoje vyhody a nevyhody.Prisat sa prisaje ale vytiahne malo.
Kolko si odsavate? Lebo je to aj casovo narocne. Takto si nemozem spravit trocha mlieka do zasoby.
Vase nazory 🙂o?

siska53
22. okt 2013

@gucciok85 to ti papa ok, ja som sice takmer nikdy nevedela, kolko vypiju, lebo my sme pili vzdy z prsnika, ale maly papaval a i mala aj kazdu hodinu dakedy, zvacsa kazde dve ( len v noci sa mi oni.nebudili, teda mala tak raz za noc a maly vynîocne).
Ale napisem ti, ze raz, ked som mala ist na preventivku a mala byt asi 4 hodky prec, tak som si odstriekala 270, ze ved na dve davky to bude a dovtedy sa vratim, este som ho nakojila.odisla som pred 8 z domu ( asi 15 minut po dokojeni), volam okolo 11, ze ako mal, ci ich mam posurit, no ze ano, lebo on asihodinu po mojom odchode tu 270 celu naraz vypil!! Tak som ich poprosila onprednostne vysetrenie, o 12 som uz bola doma a maly siel hned na prsnik 🙂.
Ono to materske mlieko je lahsie stravitelne, preto vypiju viac a castesjie pytaju..