Koľko umelého mlieka má vypiť 9 mesačné dieťa za deň?

akiram
23. júl 2011

Malá denne vypije 300ml mlieka, je to akurát, či málo?

lucia20
23. júl 2011

nasa mala uz v tomto obdobi mala 2 maximalne tri flasky. vzdy jednu rano, ked vstane a jednu na noc, ked ide spat. inak UM nepije. aj moje starsie dievcata uz v tomto obdobi takto pili. takze si myslim, ze je to ok.

ela2710
24. júl 2011

@akiram moj maly papa UM rano, ked vstane a to od 180-250 ml a pred spanim tych 210 ml

sofia2008
24. júl 2011

moja nam UM odmieta, takze pije len jednu flasu 150ml, ked vecer zaspi..inac jej davam na veceru a ranajky mliecne kase alebo zemiakovu kasu s mliekom a dr. vravela, ze to uplne staci 🙂

andrejka1974
25. júl 2011

ahoj moja dcerka ma sice uz ovela viac ma 2 roky a 10 mesiacov ale pije umele mliecko este stale a to na obed, vecer a v noci a raz cez den ale to nie vzdy tak asi 3 krat az 4 krat po 180 ml 540 az 720 ml ale v tvojom obdobi pila asi ako tvoja tak si myslim ze je to ok

anjelicek26
25. júl 2011

@akiram - Dieta ma pit 600-800ml mlieka a mliecnej davky v tomto veku. Toto moze byt 150g vecernej kase, 150g jogurt (to je ako 250ml mlieka) a 250ml umeleho mlieka. Alebo ranna a vecerna flaska a polka jogurtu. Mozes si to poskladat ako chces. Ale 300ml mliecka je v tom veku malo. Treba skusit zaradit aj inde do stravy - aj ked myslim, ze to urcite robis, len si to nezapocitavala.

dodusik
13. dec 2014

Ahojte chcem sa spytat,,,moja mala ma 9 mesiacov a dost casto sa mi v noci budi,,,uz nekojimnekojim,,,pije sunar ,,niekedy jej satci 50ml 2krat sa za noci inokedy sa zobudi aj 5-6krat,,,ako casto jej mam davat v noci pit,,,mam jej davat aj caj?

sense
13. dec 2014

si si ista ze je to hladom?

fopka
13. dec 2014

no neviem. moj nikdy v noci nepil caj, stale len mlieko. Ked mal 9 mesiacov pil cca 150 ml a pokial pamatam, tak len raz v noci... a budil sa niekedy velakrat... ale nie, ze by bol hladny... jednoducho dieta ... plac pri hlade by si mala poznat ... je iny

mariajakubcova
1. okt 2017

Ahojky môj Matyáš má 9 mesiacov samozrejme už prikrmujeme kašou,presnidavkou,ovocím, polievočku snažím sa mu vždy niečo iné,ale bohužiaľ aj tak sa stále v noci budí snáď aj niekedy 8 krát podotýkam ešte kojīm,ale skúšam mu len na noc UM dať chutí mu ,ale aj tak sa budí a neviem koľko by mal na noc vypiť.🙏 😒