• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krém na bradavky. Poraďte dáky účinný

13. októbra 2016 
Ahoj ... Ja som používala Multimam - balm z lekárne. Bol úžasný a netreba ho umyvat. Odporúčam :slight_smile:
27. okt 2015 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ja odporucam cicaderma kupis ho v lekárni.netreba umyvat ani pred kojenim:blush:
27. okt 2015 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na prsniku by sa malo nechat zaschnut materske mlieko. ked su uz ragady, tak dat najprv zdravy prsnik, nech dietatko zazenie prvy hlad, a potom bolavy. a umyvat len raz denne, aby sa koza nesusila. na noc natriet kremom. bepanthen netreba umyvat pred kojenim. :slight_smile:
29. okt 2015 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ja som pouzivala na bradavky pocas kojenia Bepanthen, mne na prsia malej na zadok :slight_smile: 2v1, pomahal. Dolezite je natierat bradavky hlavne na zaciatku kojenia kym si zvyknu
4. nov 2015 o 21:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@anamor aká je Prosím cena?
7. dec 2015 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prosím aká je cena toho baby love ?
7. dec 2015 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, ja som od začiatku pôrodu používala bepanthen extra masť, veľmi sa mi uľavilo, je super.
10. apr o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jednoznačne odporúčam Multimam - je úžasný!!!
10. apr o 11:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cisty lanolin, je fakt super. U nas ho davaju aj v nemocnici. A tiez Multimam Kompressen.
10. apr o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Calciova masť - mne nepomohlo nič okrem nej - a to som vyskúšala všetko možné. :wink:
10. apr o 11:26  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Kovky, ked ste naklonene prirode, kupte si cisty lanolin+ repik lekarsky a vyrobte si ho.Uzasne na zadocek s bradavky.Recept do IP
10. apr o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina46 ten na vahu v lekarni nie je hypoalergenny, nie je ocisteny, takze sa neodporuca na tento ucel
4. máj o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@skoco to som nevedela.
4. máj o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievcata pouzivala niektora z vas na bradavky cisty lanolin? adeps lanae - http://www.veselepleny.cz/veselepleny/eshop/0/0...

Sesternica ma lekaren, ona by mi objednala taky z kt. sa zarabaju kremy a navazila kolko potrebujem.
10. jún o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak bola u mna laktacna poradkyna, maly mal soor, tak v tom pripade sa nema pouzivat nic s lanolinom lebo to podporuje soor a kvasinky, a lanolin obsahuu skoro vsetky masti, takze olivovy olej alebo kokosovy olej je na to najlepsi a ten ani umyvat netreba
10. jún o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Multimam..kompresy mi zachranili kojenie uz v porodnici,uzasny hojivy ucinok..a potom doma od nich cisty lanolin..maju aj nejaky balzamik,ten sa lahsie rozotiera,ale aj ten lanolin..medzi prstami sa za par sekund rozpusti
10. jún o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
U mna jednoznacne avent. Velka spokojnoat. Keby ste nahodou mali niektora zaujem,mam jednu nenacatu. Posuniem ju za 10€. Nova stoji 15€
13. jún o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skusala som cicadermu, nepomohla, potom som vyskusala maleho bepanthen extra a ten mi pomohol - hydratoval, premastil mi bradavky a vyhodou bolo, ze ho nebolo treba pred kazdym kojenim zmyvat.
1. júl o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Velmi ucinny aj efektivny je krem Bepanthen Care, ktory vyuzijete na hydrataciu a hojenie pokozky bradaviek ale i na predchadzanie zapareninam detskeho zadocku. Z bradaviek ho netreba umyvat co mi velmi vyhovovalo.
13. okt o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Infadolan mast,super vec aj neskor využiješ,na rany na vyrážky ,na zapareniny,aj ako balzám na pery,je to podobné ako hojivý zázrak z oriflame akurat tento infadolan s akupuje v lekarni,ja som mala horzné bradavky a pomohol mi tento infadolan alebo aj ten hojivý zázrak z Oriflame
13. okt o 22:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tie naplaste compressed comped su super :slight_smile: a masticka z dmky
13. okt o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
z DMky
13. okt o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok