• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Laktačná psychóza. Mám ju za sebou

8. februára 2016 
autor
bibi - peknee, dakujem za to :slight_smile:
janus - ja obdivujem teba.. ty si to zvladla sama, ja len za pomoci rodiny a lekarov.. Prajem ti vela stastia a vsetko dobre :slight_smile:
10. dec 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasanka78 Ahoj mamička,čítam teraz Tvoje slová a nachádzam sa v nich..zastavili mi ešte aj dojčenie,užila som tie dve tabletky Cambestu a cítim sa čo raz horšie..aj teraz už nespím,nemám žiadne pocity,len plačem..aj tie lieky mi takto zasiahli,neviem to zmeniť a ovplyvniť
8. feb 2016 o 01:11  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olise69 teraz čítam Vaše slová a ako tej známej zastavili laktáciu liekmi.Asi tým Cambestom.A ako sa po tom cítila?Ja mám pocit,že mi je z toho tak duševne zle,nemôžem ani rozmýšľať,nemám žiadne pocity :frowning2: A plus koľko vecí to ovplyvňuje,našla som,prečítala..po akej dobe sa jej to zastavilo?Sa nemám na koho obrátiť,ma takto prepustili z nemocnice a ja už duševne nevládzem,len plačem a aj teraz nespím
8. feb 2016 o 01:17  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka58 ahoj, mas niekoho doma, komu mozes povedat co sa deje .. ak ano urcite tak urob a najdite spolu lekara. Alebo skus zatial aspon zavolat na niektoru linku dovery kde by mal sediet lekar ... napr. Linka dôvery Pôsobí pod II. Psychiatrickou klinikou FN L. Pasteura Košice. Telefónne číslo: 055/ 622 2323.
je dolezite aby si cim skor dostala odbornu pomoc a zbytocne neriskovala a netrapila sa
8. feb 2016 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka58 Je mi velmi luto čo prežívaš, ale ver alebo nie...prejde to. Teraz je to ťažke a zda sa ti to nezvladnutelne, ale tento stav sa bude časom upravovat. Tvoje myslenie a prezivanie je teraz zasiahnute touto chorobou. Nepišeš či si mala nejake problémy pred tehotenstvom na ktore si sa liečila alebo len teraz maš tento problém. Kazdopadne by som kontaktovala psychiatra - ambulantne ta budu sledovať, neviem ake pokyny si dostala v nemocke, kde sa mas hlasit atd, zastavenie laktácie je v tomto pripade normalne a potrebne. Zdravá, pokojná a vyrovnana mama je pre dieťa velmi dolezita. Dovolím si tvrdiť, ze dolezitejšia ako dojčenie. Nehovoriac o tom ze laktacia ,,pomaha,, udržiavať ,,psycho stavy,, a je potom liečba zložitejšia. Ta linka dovery by mohla byť fajn, pripadne sa obrat na niekoho v okolí kto vieš ze by ti mohol pomoct, manžel?
8. feb 2016 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok