Malé množstvo mlieka z druhého prsníka

pupulka18
2. apr 2014

Ahojte mamicky mam problem a potrebujem radu moja mala dcerka nechce uz dlhsi cas papt z druheho mlieka....jeden prsn sa mi nalieva normalne a druhy nie...cize jden mam vacsi...ale problem mam v tom ze sa snzzim odsat si ten druhy prsnik ale ide mi odtial iba par kvapociek nic viac .....dufam ze to nieje nic zle?mate s tym niaku skusenost....dzkujem

siska53
2. apr 2014

@pupulka18 ja som to mala istu dobu podobne..tak som,jej ho dala vzdy ako prvy,ked nechcela,tak sla na,druhy.a davala,som jej ho,ked spinkala,tahala v spanku aspon chvilu a odsavala som,si stylom na jednom dieta,na,druhom odsavacka. Neslo vela,ale slo. Neskor sa to asi upravilo,potom ich uz striedala,aj pocas kojenia viackrat. Nebyr mojich zdra.pb,dpjcime sa este,odstavena bola ako 23m a 17 dni a pila dovtedy z oboch,ale silnejsi bol i tak preferovany.

ale pocula som o zenach,ktore uspesne dojcili,a nie kratko,len z,jedneho prsnika.

pupulka18
autor
2. apr 2014

No ja uz z jedneho kojim vias ako 4 mesiace... jednoducho nechce .....snazim sa si odsavat z toho druheho ale nic nejde mozno tak 10kvapiek a s odsavackou mi to uz vibec nejde ..

galaxy
2. apr 2014

Ahoj, neviem či poznáš stránku www.mamila.sk aj tam píšu,že to je úplne normálna a bežná vec. Ja to mám tiež tak. Z toho jedného dokonca aj menej často kojím,za deň možno len 2x. Ak si ho chceš rozťahať, Tak vždy prilož najprv na ten a keď sa začne jedovať,alebo byť nepokojná tak ju daj na to druhé.
Ale ja tak nerobím a je to v poriadku. Viem,že aj moja švagrová tak mala,ona ale po pol roku v tom jednom nemala už vôbec a dojčila výhradne tým jedným. Ale neboj je to úplne v poriadku 😉

maminag
2. apr 2014

ahoj, ja som to takisto mala, jeden som mala väčší, z toho som kojila, a z druhého mi ani nechcel, a tiež som tam nemala takmer nič, iba pod teplou sprchou som si ho odsala, postískala prstami......

mirkamirkaa
2. apr 2014

Ahoj moj maly tiez pije len z jedneho prsnika v druhom mam par kvapiek vobec s nechce na neho prisat ,ja si ho ani nestiskam nic proste samo sa mi tam prestalo tvorit mlieko

adka31
2. apr 2014

aj ja to tak mam, syncek ma este len 2 mesiace, nevadilo by mi kojit z jedneho i ked samozrejme prikladam k obom, ALE, trapi ma ina vec. vy, ktore ste tak kojili a uz dokojili, prosim vas, zostali vam prsia rovnake, alebo jeden maly a druhy vacsi, lebo ked sa na seba pozriem, tak hrôza. dufam, ze sa to casom vyrovna.

ellca123
3. apr 2014

svagrina kojila z jedneho prsnika a malemu deformovala hlavku,ma ju akosi nakrivo, tym ze lezl na jednej stranwe pri kojeni

prsnik mala jeden ohromne velky a druhy obycajny malicky,vyzeralo to zle

bubul64
3. apr 2014

zdravim, ja som maleho kojila z oboch cca do 6mes,potom uz len z jedneho ziel druhy uplne odmietal,no aj tak som mala mlieka dost ,vyhradne kojeny bol do 3 rokov.prsia sa mi vratili do povodneho stavu,nebadat rozdiel 😉

sharlotta
3. apr 2014

presne tak, ako @siska53 pise. Nie je problem celu dobu dojcit len z jedneho prsnika, ale ak by si chcela aj ten druhy roztahat (uz len z estetickych dovodov 😉 ), tak ponukat v spanku a prvy ten, ktory odmieta, postupne sa roztaha.

lenoci88
3. apr 2014

Ja som tak kojila 3deti len s jedného prsníka, a v tom druhom sa mi vobec netvorilo mliečko takže som nemala čo odsať ale je to normálne, ja momentálne kojím 15 mesačnú dcérku a stále len s jedného prsníka,
Nič si s toho nerob 🙂

anicka246
3. apr 2014

@pupulka18 Ahoj som na tom rovnako, už kojím len z jedného malý ma pol roka .. z druhého nechcel, a ked som odsávala išlo tiež len pár kvapiek.. tiež mám jeden väčší prsník, durhý menší.. vraj to je normálne a veľa žien odkojilo deti len na jednom tak dúfam že je to fakt ok a že sa to potom upraví nejko (prsník myslím) Držím palce 🙂

anicka246
3. apr 2014

@lenoci88 Ahoj a máš tiež jeden väčší ako druhý? Ja sa bojím že to už tak ostane :(

satanka1
3. apr 2014

@pupulka18
@anicka246 neviem čo písali ostatné baby,reagujem len na tvoj prísevok...obe deti som kojila do 3 rokov a 90% z ľavého prsníka..tým,že som ich tam menej prikladala tak sa mi tam robilo menej mlieka...neviem prečo,ale nevedela som ich tam držať a oni tiež radšej pili z ľavého.Tiež som mala rozdiel vo veľkosti aj 2 čísla.asi po pol roku od odstavenia sa veľkosť vyrovnala.

dulilinka
3. apr 2014

Moja mala ma rok a dako sa jej viacej paci na lavom prsniku. Chcem ju kojit co najdlhsie a tak dufam ze to nie je problem. Z praveho prsnika mam aj menej mlieka a ma inu chut. Je take slansie.

lenoci88
3. apr 2014

@anicka246 Ajoj asi ta sklamem, ale nieje to podmienkou u každej maminky, mne to tak bohužiaľ ostalo ale stále kojím tak neviem či sa to dá dokopy

satanka1
3. apr 2014

@lenoci88 určite dá..upraví sa to samo..pár mesiacov po odstavení