Mám málo mlieka pred menzesom

19. aug 2022

Baby,poradte..mala bude mat 8mesiacov a mam pred menzesom a brutalne malo mlieka. Umele nechce ani za svet. Prikrmy papa,ale aj tak na ranajky a na veceru+ v noci by mala mat este mlieko. A kojila sa aj pred kazdym spankom, no teraz na nervy akurat tak. Co robit?

nelca0510
19. aug 2022

V podstate nič. Ponúkat častejšie. Ja som tiež pred menzesom nemala veľa,pýtala častejšie,dakedy sa aj nervacila,ale nič sa s tým nedalo urobiť.

autor
19. aug 2022

@nelca0510 no ona ma nervy ale ani nechce radšej keď jej to nejde alebo uplne minimum a pomaly. A ked ma takto bude odmietat bojim sa,ze sa to mlieko nenastartuje. Vie ma odmietnut aj v spanku😒

idemo
19. aug 2022

Čítala som aj také, že detičky odmietaju mlieko počas menštruácie lebo môže inak chutiť.🤷🏻‍♀️ Mám tiež 8m a menstruáciu mam asi od ukončenia 6nedelia a vždy sme to nejak prekonali😉. Ono sa mi to potom vždy pekne naštartovalo😉.

nelca0510
19. aug 2022

Naštartuje. Má inú chuť podľa mňa,tak sa mu to nepáči. Mne prišla 1x po pôrode menzes až keď mala 10 mesiacov. No musela si zvyknut,mňa to celkovo vtedy bolelo,ale zaťala som sa 🙂

annadan
19. aug 2022

nám sa stalo presne to isté, ale nezostáva ti asi nič iné, len jej ho častejšie ponúkať. ak nebude chcieť už vôbec, o to lepšie, možno sa naučí na umelé 🙂

autor
19. aug 2022

@annadan ja ju ale nechcem odstaviť a davať umelé. Takze o to by to bolo horsie nie lepsie.

autor
19. aug 2022

Baby ja mam ties menzes od skoncenia 6nedelia. Ale teraz je to masaker🙈