Môžem dojčiť, keď som pozitívna?

leus22
29. sep 2022

Dobrý večer
Môžem dojčiť keď som pozitívna
2 mesačne bábätko tiež
Ale mám teploty 39,2 užívam paralen
Ďakujem

stastnamamana4
29. sep 2022

@leus22 ja som cez kovid dojčila týždňového syna, doniesla som si kovid z pôrodnice 😏 získa aspoň protilátky

leus22
autor
29. sep 2022

@stastnamamana4 ona je pozit tiež
A mala si aj teplotu prosím ?

ankare
29. sep 2022

@leus22 určite ano. dojčí čo najviac a čo najčastejšie. Bábo má v mliecku okrem iného aj protilátky proti Tvojej chorobe.

ankare
29. sep 2022

@leus22 skoré uzdravenie!

leus22
autor
29. sep 2022

@ankare ďakujem detská lekárka mi zakázala pri teplote

stastnamamana4
29. sep 2022

@leus22 áno aj v teplotách... Mala som dost silný priebeh

ankare
29. sep 2022

@leus22 teplotu zrazaj paralenom. Skús sa informovať na mamile, tam Ti kocky poradia.

enigmaenie
29. sep 2022

@leus22 mozes dojcit aj ja som dojcila teploty 40 brala som paralen . Teplota je sposob boja organizmu voci virusu nema ako ublizit babatku

tani777
29. sep 2022

Jasne,urcite,cim viac tym lepsie..ja som tie dojcila a pohoda,len som mala horucky a bola som strasne vycerpana,takze mi riadne sla tvorba mliecka dole,a aj ked nie som za dvihanie tvorby bylinkami,vtedy som brala moringu,mozno aj 10-12 za den,kolko sa mi dalo..(dcerka bola starsia,preto moringu)..odporucam teda nasadit nieco na tvorbu,nech Ti potom nezcne strajkovat..skore uzdravenie ❤️

zapalkazapalkova
29. sep 2022

@leus22 určite áno, ja som kojila počas kovidu alebo hocijakej inej choroby (aj pri atb, po rtg) , babo dostáva protilátky v mlieku. Skore uzdravenie 🙂

leus22
autor
29. sep 2022

Ďakujem zienky , ste super ❣️

anavixy
29. sep 2022

Urcite ano 🤗 a mozes si dat aj lieky s obsahom ibuprofenu, ak by paralen nestacil 👍🏻

nevenka
29. sep 2022

Samozrejme, ze mozes dojcit. Ja som dojcila pri prvom covide uz sice velke dieta, syncek mal 16 mesiacov, ale dal to len s miernpu teplotou do 38,5, asi 2-3 dni, ziadny kasel, mierny soplik. A potom som dostala covid o 3 mesiace, ked som uz nedojcila a to bol masaker, aky on mal priebeh, 3 dni horucky cez 40, co nesli dolu liekmi, nastastie mi aspon pil vodu, cajik lyzickou, zavodneny bol, ale bplo to desne, naozaj mam dojem, ze to dojcenie velmi pomahalo. Drzim palce.

veronika3110
29. sep 2022

@leus22 áno mozes, určite v tom pokračuj

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamkalentedkova
22. okt 2022

Jasne ,že áno.. dojčí čo najviac .Bábätko získa protilátky aj od teba .Skóre uzdravenie vám obom prajem

ankare
22. okt 2022

@magda15 nevieš nič o Tom, tak tu neraď somariny. nastuduj si niečo o materskom mlieku.

maribell
22. okt 2022

.. Neviem si predstaviť nejakú jaskynnú ženu, indiánku, alebo matku z afrického kmeňa, že nedá mlieko novorodencovi, keď je chorá. Čo iné by mu dala? Ja by som povedala, že príroda to zariadila dokonale ❤️