Nepokoj počas dojčenia

monika35493
26. sep 2023

Ahojte moj milovaný syn má 2 mesiace a už som zúfalá… posledné týždne pri kojení potiahne asi 15x a potom začne byť nervózny a bradavku natiahne a vypluje, ja vrátim bradavku a znovu urobí to isté… ponúknem druhý prsník chvílu poťahá a zase sa opakuje to vyplutie…. Ako keby tam už nič nebolo ? Už som z toho na prášky 😭 alebo mi to príde, že už nechce jesť že je plný tak ho zodvihnem, že teda končíme a on začne nariekať 😭 ale za minutku prestane…. Alebo sa len chce upokojovať na prsníku kvoli bolesti bruška ? Už fakt neviem, kojenie začína byť pre mňa niečo hrozné a strašidelné, že aké to zase bude 😭 laktačnú mi nepríde vhodné volať (ASI), kojí sa časovo rozlične a niekedy spokojne pri kojení a niekedy takéto plače, čiže by možno prišla zbytočne 😩

nikpa
26. sep 2023

@monika35493 môj to robil lebo si potreboval odgrgnut. Musela som ho dávať odgrgavat niekoľkokrát počas dojčenia.

monika35493
autor
26. sep 2023

@nikpa ďakujem za radu zajtra vyskúšam 🙏🏼

tiika
26. sep 2023

@monika35493 možno už nemáš taký tok mlieka ako pred tým? Skúsila by som dojčiť najmä pocas spánku, po zobudeni, vtedy bývajú deti pokojnejšie.