Neznížila sa vám tvorba mlieka, ak bábo prespí celú noc?

duratlicka
20. aug 2012

Ahojte, prosim vas, ake mate skusenosti? Ak babatko pravidelne prespi celu noc, mate cez den dostatok mliecka? Neznizila sa vam tvorba az tak, ze sa ukoncilo dojcenie? Myslim pri dietati od 6 mesiacov do 1 roka. Dakujem za odpoved🙂

tehulka2011
20. aug 2012

To mas stastie ak Ti prespi celu noc 🙂 Ja si myslim, ze mliecka by malo byt dostatok, ak sa cez den dostatocne casto priklada.

juliankaaa
20. aug 2012

Neboj, o mliecko neprides, moja prva dcerka spinkavala celu noc od troch mesiacov a kojili sme az do dvoch rokov 😀

strapco13
20. aug 2012

@duratlicka je to individulane..zalezi na tom ako casto sa ti dojci cez, den, ci je dojcena na pozoadanie, ci pouziva cumlik a pod
pokial mas dietatko ktore prirodzene dospelo do stadia, ze prespi celu noc bez metod vyplakvana, bez cun´mla, tak sa tvorba mliecka prisposobi
ale cez den by malo byt dietatko dojcene na poziadanie, kedy potrebuje a vypyta si, nenatahovat intervali, nenahradzat dojcenie prikrmamiu a prikrmovat popri dojceni
a osbne skusenosti...maly mi spal celu noc od 14 mesiacov a stale je dojceny, bude mat tri roky a mala sa tvari teraz ako 13 mesacna, ze bude prespinkavat celu noc a tiez je stale dojcena na pozadanie

anetkaadamko
20. aug 2012

ahoj, znižila sa mi tvorba....odkedy v noci malý nepapá, odmietol v 7 mesiaci..............ja mám denne 410 ml mlieka..............ale malý cez deň nevypije ani kvapku....iba večer a v noci 1x..........ale ja odsávam......a pije z flašky.....