Odsávanie mliečka

ayyame
22. jan 2014

Mamicky prosim vas o pomoc,kojim a mam dostatok mliecka.Chcem sa ale spytat ze keby som si sem tam raz do tyzdna odsala mliecko (napr. z dovodu aby som mohla ist k lekarovi alebo na urad) a chcem aby zatial mohol maleho nakrmit manzel, moze sa stat ze mi potom bude odmietat prsnik ked bude raz papat z flase???Dakujem za pomoc

luba28
22. jan 2014

@ayyame myslim,ze nie,nemal by byt problem,....

anicka246
23. jan 2014

@luba28 Ja si tiež myslím že nie, mne sa tiež pár krát stalo že som šla na dlhšie preč tak som si odsala, niekedy papal z flaše niekedy nechcel a počkal račej na mňa 🙂 takže určite sa neboj

aniko82
23. jan 2014

Ak nedostava pravidelne z flase, nemal by byt problem a nezvykne si na flasu....ale je mozno lepsie si to vyskusat dopredu-jednej znamej sa stalo, ze musela odist na cely den a hoci bolo nachystane dost mliecka, dieta bolo zvyknute na prsnik a odmietlo flasu, je to predsa len iny sposob prisatia a stretlo sa s tym hned na ostro:( zas inym detom to problem nerobi...

kikuleenka
23. jan 2014

@ayyame priznam sa, ja by som to neriskovala - predsa len z flase je to pohodlnejsie a cesty naspat nemusi byt, resp. moze byt velmi zlozita (aj ked, urcite su aj deti, ktore s tym problem nemaju). Ked tak, nech manzel nakrmi cievkou po prste (my sme to tak riesili, ked som musela ist na pohotovost surne).

mdsk
23. jan 2014

Ja som mala od porodu malo mliecka a ani sa nam poriadne nerozbehlo. Dokrmovali sme cievkou s prsnikom 4 mesiace prave kvoli tymto obavam. Neskor sme vyskusali aj flasu a do dnesneho dna ( mame 9 mesiacov) mi mala vezme aj flasu aj prsnik. Rovnako u kamosky. Ale nerucim co sa stane, tvoje moze reagovat inac. Skuste doma nakrmit odsatym cez prst a cievku.

ayyame
autor
24. jan 2014

Mamičky dakujem velmi pekne za pomoc, velmi ste mi pomohli :D