• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po akej dobe sa vám rozbehla po cisárskom laktácia?

3. januára 2016 
@mafifinka ahoj, tiez som bola nedavno v podobnej situacii a naozaj v tomto pripade pomoze len odsavacka. Zozen si kvalitnu elektricku a odsavaj aj kazde dve hodiny. Aj v noci. Ja som si maleho prilozila na 4.den po sekcii a uz som mala mlieko a odsavacku som uz nepotrebovala..kolky den po sekcii si?
2. jan 2016 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 ked ma mamicka dieta na JISke tak jej ju nemozu prilozit. Ani dotknut sa jej nemoze...ja som si mohla maleho zobrat na ruky az na 4.den. Zalezi v akom stave je dietatko..ale z JISky ho urcite nebudu nosit mamicke na izbu.
2. jan 2016 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.k jaj dieta na JISke.. ja ze ona je na Jiske.. aha, tak jasne.... to chapem.. to je ine... zle som pochopila.
Hmm.. tak to naozaj len odsavat :( a verit a cakat...
2. jan 2016 o 17:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martija ja som rodila v hainburgu,malu hned po porode malu muzovi,mne asi pol hodinu potom,bola som na pooperacnom. Vecer ju odniesli,lebo som nevladala,rano priniesli s cumlom. To rano myslim dostala glukozu. Odvtedy bola so mnou stale,iba asi pol hodinu rano babatka brali na kupanie a vazenie. Niektorym davali glukozu,mojej nie,netrebalo. Mlieko prislo na treti den,dovtedy bolo kolostrum. Laktacna poradkyna bola stale k dispozicii.
2. jan 2016 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, pri prvej som bola tiez v celkovej narkoze, rozbehla sa mi na 3. deň, treba prikladať stale, na spustenie je vyborny hroznový džús a samzrejme pritomnost babätka. Mala som 3 sekcie a rozbehla sa vždy.
2. jan 2016 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.k porodili ma na silvestra, lenze podla lekarov ja malu skor ako o tyz.ani nedostanem na prilozenie :frowning2: je na JIS ke s vahou 1500g...mliecko si odsavam kazde 2-3h kolko da...a vsetko im tam nosim.Ale snad sa to rozbehne...
3. jan 2016 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mafifinka tak to si len treti den po sekcii, tak uz len trpezlivo odsavat. Mne zapozicali v nemocnici elektricku ods. Medelu a bola vazne super. A pi vela tepleho caju, vodu, mlieko..ale to isto vies.
Verim, ze sa to rozbehne. Mozno budes aj malinku najskor krmit cez flasku, resp. striekacku, lebo tak malinka si asi este moc z prsnika nevytiahne, ale ktovie :slight_smile: Drzim palce :wink:
3. jan 2016 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok