Pomohol vám pri rozkojení Suplementor?

julie6
17. jan 2008

ahojte, uz som vyskusala vsetko okrem suplementora na zvysenie laktacie, uz aj druhou odsavackou odsavam Medela Swing, a stale len 20-30ml na dokrmenie, no 3x dokrmujem po kojeni UM 50ml,lebo maly nepriberal. Ani po 2 tyzdnovom odsavani po kojeni sa toho mlieka nejak netvori viac, Laktacna poradkyna mi odporucila skusit suplementor,ze usetrim aj cas na odsavanie, lebo to musim stihnut do 30 minut po kojeni, aj dokrmit aj odsat. Malicky (3 mesiace)y saje v pohode aj chce byt na prisniku, priam by bol aj hodiny, no ked mu netece tak preco by mal glgat. Uz som kupila aj Soft cup na dokrmovanie,doteraz striekackou. Neviem ci mam zase investovat do suplementora, ci to vobec pomoze ked odsavacka nepomohla ani caste prikladanie?

susik77
17. jan 2008

nemam skusenost, mne nakonec pomohlo paradoxne vecerne dokrm.nutrilonom-pomohlo na psychiku a zvys.sa mi tvorba mlieka 😉 a este odpocinok 😉 cez vikend som nemusela dokrmovat 😉

tribitka
17. jan 2008

čo je to suplementor????
ja mám tiež strašné problémy s mliekom, denne vyprodukujem max. 20 ml a malá v nemocke denne vypije
240 ml..... už ju chcú prikrmovať umelou stravou lebo materské mlieko šetria pre menšie deti.... ale malá sa narodila o 2 mesiace skôr, myslím že na umelé prikrmovanie je priskoro...... 😒

susik77
17. jan 2008

tribitka: vsak to je nedonosena, nie? to by jej teda asi mali davat to mm ? komu ho teda davaju?este ste v nemocke, nie?

tribitka
17. jan 2008

susik, doteraz jej dávali materské mlieko....ale akonáhle bude mať 2 týždne a už vela vypije, tak prepínajú na umelú stravu, lebo materské mlieko sa dáva menším deťom, ktoré sú na oddelení..... vraj ak ona vypije 240 ml, tak to už je vela....
nechápem, lezie mi to na nervy, takýto postoj..... 😠
malá je v nemocke, ja s nou zatial byť nemôžem, takže za nou chodím a nosím jej mliečko.... 😒

julie6
autor
17. jan 2008

pozri na www.kojeni.net,tam je technika kojeni, alternativne prikrmovanie tam to najdes