Pribrali ste po znížení frekvencií dojčenia?

21. jan 2023

Ahojte, pribrali ste ked ste zacali kojit menej? Konecne mi sli dolu kila po tehotenstve, mam vahu lepsie ako povodnu a bojim sa ze to znovu naberiem ked budem menej kojit 😃....

svetlonos
21. jan 2023

😁ja som to mala opacne. Pribrala som pocas dojcenia a chudnut som zacala ked sa frekvencia znizila na jeden krat denne. Sestra nepribrala ked prestala.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tana85
21. jan 2023

len trosku, zalezi kolko jes. pocas kojenia mas vydaj, takze ja som mohla jest kolko som chcela. ale uz som bola chuda. po odstaveni mi islo kilo hore, ale musela som zmeni5 navyky lebo by som urcite pribrala aj viac pri tom jedeni 🙂🙂

pininka1
21. jan 2023

Ja som pri dojceni schudla 17kg, ako sme sa dojcili menej,zas isli kila hore. Ale nie strasne vela, no mme ak tak treba schudnut min 20kg

orini
21. jan 2023

Ja ano!!! 😭😭

mikadooo
21. jan 2023

Ahoj, ja nie, ale keď som dokojila, zrazu som nebola taká hladná ako predtým. U nás totiž nebolo také, že menej kojím, ja som mala závislákov, čiže tento efekt som pocítila, až keď som to uťala nadobro. Keď som intenzívne kojila, tak som mala pocit, že som stále hladná (alebo by som si niečo dala...). 🙂

minka201
21. jan 2023

@elizabet173 Môžem sa spýtať? Ako dlho si dojčila? Po akom čase od pôrodu si začala chudnúť? 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majka879742
23. jan 2023

Nejdem ta strašiť ale ja áno... Kojenim to konečne išlo dole a ako mi mizlo mlieko taj kilá hore....a este som malá viac ako predtým...a podotýkam veľa son nejedla a hybala som sa....