Skúsenosti s LactaMax od Multi mam?

rajcianka27
26. jún 2019

Ahojte, mate niektora z vas skusenosti s tymto produktom? Ja som uz vyskusala vsetko co je na trhu: senovka, benedikt, ricinus, more milk, feniklova silica, jastrabina, caje asi vsetky co sa daju kupit a nic nepomohlo dlhodobo vyriesit moj problem s kolisavou produkciu, vzdy to pomohlo len na par dni. Zarucene recepty na mna nefunguju, melta, hroznova stava, cierne nealko pivo, zaprazene polievky nic. Pijem vca 4 litre denne ☹️ u laktacnej som bola dvakrat, ta ma uistila ze robim vsetko dobre, maleho prikladam skoro stale, v podstate uz dva mesiace nic ine nerobim len sedim na gauci a stale kojim 😒 su dni kedy sa mi mliecko tvori, cez den su prsia ako tak naliate a v noci pekne plne, maly je spokojny, lepsie spi a vecer nebyva taky nervny a potom pridu 4 dni, kedy sa trapim s kazdou kvapkou, maly sa nervuje na ciciku, lebo musi sat ako o dusu, aby nieco vytiahol, prsia mam prazdne, takze vidim rozdiel. Vecer byva nervny, pretoze navercer uz prsia uplne prazdne. A takto to ide uz dva mesiace, je to o nervy. Viete mi nejako poradit ako ustalit tuto produkciu?

marticka92
25. okt 2019

Ach jak to ako keby som to ja teraz pisala to iste prezivam dnes som maleho ani nekojila lebo prsia skoro prazdne to iste vsetko mozne som vyskusala a mam rovnaky prolem

rajcianka27
autor
25. okt 2019

napisem ako som dopadla, to som pisla ked mal maly 2 mesiace. Od vtedy sa to stale opakovalo, kolisalo mi to, nic nepomohlo, aj liek Costi som brala 2 mesiace 3x3tabletky a nic, stale to iste 3 dni dobre, 4 dni zle. Laktacna nechapala. Potom prisla po 4 mesiaci laktacna kriza, maly zacal bojkotovat prso, pretoze tieklo malo a napil sa iba v polospanku, inak hystricky plac, bolo to najhorsie obdobie, strasne na psychiku. Zial krizu sme neprekonali a musela som zacat prikrmovat, lebo podla plienok strasne malo pil, no a to znamena postupny koniec kojenia. Na zaciatku som davala 100ml denne UM a teraz maly zacal 7my mesiac a ja uz nemam ziadne mliecko. Postupne mi odislo. Ked to ale mam teraz zhodnotit tak mala som sa na cele kojenie uz skor vykaslat a netrapit sa tak dlho ☹️ bola by som spokojna aj ja aj maly. Nestalo to za to. Nespominam na obdobie kojenia dobre, skor velmi zle. Kazdopadne ti drzim palce, skus este chvilu vydrzat ale ak to nepojde a mas sa trapit vykasli sa na to.

marticka92
25. okt 2019

@rajcianka27 no maly ma 10 mesiacov a senovku benedikt a vsetky tie caje ktore pijem na galony berem.od 7 mesiaca a prikrmujem ho uz tyzden s um takze cakam ze kedy mi tiez odide