Skúsenosti s obkladmi na bradavky Multi-Mam Compresses

erikad82
10. jan 2020

Ahojte! Prosím má niekto reálnu skúsenosť s obkladmi na bradavky MULTI-MAM COMPRESSES?

lea299
3. máj 2022

@hanka1674 ja som to nepoznala, keď som bola tehotná, ale tak to bolo už pomerne aj dosť rokov dozadu. Čo by som za to teraz bola dala, keby mi niekto poradil takéto náplaste 🙂

hanka1674
20. máj 2022

@lea299 a kedyže si bola tehotná? Neplánuješ opäť? To len tak mi napadlo, nemusíš odpovedať, ak nechceš, ale len tak mi to napadlo, že na ďalší raz by si bola teda dobre pripravená 🙂 Tie náplaste, keď už ich spomínaš, tak že sú aj také, ako by som to povedala, silnejšie? Že proste keď potrebuješ rýchlu pomoc, tak je lepšie si toto zvoliť. Alebo napríklad v prípade väčšieho poranenia, tak to tiež potom.

lea299
15. jún 2022

@hanka1674 no je to už pár rokov, jedna moja baba má 8 a druhá 13, to už sú veľké baby 🙂 Ďalšie neplánujeme, ale tak ani sa tomu nejak nebránime, keby sa prihodilo. Ale už by to bol asi dosť veľký rozdiel medzi nimi a tiež nie sme najmladší, hihi. Jaj tak, že to akože skorej zaúčinkuje, áno? A to sa aj teda nejak častejšie musí dávať ako ten krém, aby to rýchlejšie zafungovalo, či ako?

emmi101
22. jún 2022

@lea299 ale prosim ta, to by som vobec neriesila, ze aky by bol medzi detmi rozdiel, oni si rozumiet budu. Ak sa na to citite, tak nevidim dovod, ze preco nie 🙂 Ono potom, co pises o tom kreme. Tak je Balm, ten je akoze rastlinna varianta lanolinu a Lanolin obsahuje prirodny tuk z bavlny. Uz vyber je potom na tebe, co by ti bolo lepsie. Ale teda v pripade toho vacsieho poranenia, ako si to napisala, tak to potom tie naplasti by som volila.

hanka1674
12. júl 2022

@lea299 to sa tuším aj uvádza normálne v tých popisoch, že keď je poranenie rozsiahlejšie alebo také horšie, tak že najskôr keď tak používať náplasti a potom doliečiť krémom.

yanni
12. júl 2022

@erikad82 mam vyskusane pri dvoch detoch a nebolo to tak davno. Super vecicka. Stacilo ale tak prve 2-3 mesiace, potom z nebolo treba.

hanka1674
14. júl 2022

@yanni tiež tie muli-mam náplasti si používala? Moja sestra ich do nebies vychvaľovala, keď mala problémy, že jej dosť pomohli a možno aj zachránili celé dojčenie.

emmi101
2. aug 2022

@hanka1674 viem si predstavit 🙂 Ono by mali tusim byt aj take silnejsie ako tie kremy, ze skorej to dokaze pomoct a vyliecit. Tvoja sestra pouzivala potom aj nieco dalsie okrem tych naplasti?

yanni
2. aug 2022

@hanka1674 ano naplaste som pouzivala. Ja som dostala vzorku v balíčku v porodnici. Vyskusala som a potom som si kupila celu krabičku. Ono sa daju dobre prestrihnut, kedze su velke a nepotrebujes celu naplast naraz.

hanka1674
9. aug 2022

@yanni to by mohlo byť pri všetkom takto, že najskôr vieš dostať nejakú vzorku, aby si si vedela vyskúšať, ako ti bude čo vyhovovať. vidíš, to mi ináč nenapadlo, že takto na polovicu dávať tie náplasti. aj to balenie potom vlastne dlhšie vydrží 🙂

yanni
9. aug 2022

@hanka1674 Ono myslim ze aj v navode v krabicke je, ze sa motu prestrihnut.

lea299
18. aug 2022

Baby viete mi sem dať nejaký odkaz alebo kľudne aj fotku tých náplastí, že ako to vyzerá? Neviem si to predstaviť celkom, ako to vlastne vyzerá. A ešte ďalšia otázka, bol by to podľa vás vhodný darček pre kamarátku, čo je tehotná? Lebo aby sa neurazila náhodou, že čo jej to dávam, že aby to nevzala tak, že nebude zvládať kojenie.

hanka1674
25. aug 2022

@lea299 čo by som ja neurobila 😀 toľko som vypisovala a otravovala, až sestra našla fotku voľakde a poslala mi. Ešteže si všetko fotí a nemaže fotky, dobré pre mňa a pre teba v tomto prípade. Že takto to vyzerá, to je jedna náplasť. Je pravda, že je celkom veľká, tak v pohode sa dá dať aj na polovicu ako písala yanni. Podľa mňa by to bol super darček, aspoň ja mám rada takéto praktické darčeky, že to aj nejak využije a nie len postaví do poličky a tvári sa, že má z toho radosť.

lea299
14. sep 2022

@hanka1674 jeeej no ty si prípad, to si si zas nemusela robiť takéto starosti kvôli mne. Ale ďakujem ti, vážim si to. Veď to, že radšej takéto niečo praktické by som chcela kúpiť, čo aj reálne využije. A si ich objednávala či kupovala niekde?

yanni
14. sep 2022

@lea299 pozri v DM. V Nemecku sa daju kupit aj v DM.

lea299
19. sep 2022

@yanni vidíš, to mi nenapadlo pozrieť aj takto 🙂 Píše, že online nie sú dostupné, ale v niektorých predajniach áno. Nevadí, tak zbehnem do predajne, aj keď by som radšej objednala, ale tak to je už najmenej.

emmi101
22. sep 2022

@lea299 tak to je zaujimave, ze objednat sa nedaju, ale v predajni su. By som to ked tak skor opacne cakala. Vsak a neskusala si pozriet aj na inych eshopoch? Da sa objednat aj priamo z ich stranky alebo ked si pozries nejake tie online lekarne, tak tam vies tiez najst, na pilulke napriklad tiez a isto aj ine ich budu mat.

hanka1674
5. okt 2022

@lea299 ale čo si, však to nič nie je. Skúsila som sa opýtať a dopracovali sme sa k obrázku. Však možno viaceré ak uvažujú nad tými náplasťami, tak im to pomôže pri rozhodovaní sa. Vieš čo, viem, že napríklad aj na pilulke ich majú, že sa dajú objednať, alebo aj z tej ich stránky. Možností je viacero, čo si zvolíš. Cenovo to vychádza asi cca rovnako.

miminka91
21. okt 2022

@hanka1674 ked kupujes takto samostatne, tak hej, tie ceny su podobne, to zas nie je rozdiel niekolkych eur. Ale daju sa aj take balicky objednat, kde je takychto produktov viacej, ze aj tie naplasti, krem, balzam a neviem co. Tak ked to takto objednas, tak to cenovo vyjde lepsie, nez keby si mala po jednom kupovat ;)

hanka1674
25. okt 2022

@miminka91 akože to je čo za balíčky? Nevidela som ešte také niečo. Lebo ako hovorím, viem len o týchto eshopoch lekárenských, že odtiaľ sa to dá objednať a tam balíčky neboli.

lea299
10. nov 2022

@hanka1674 ja som na ne natrafila, keď som pozerala, že odkiaľ objednať. Ono sa to viacej oplatí, keď to takto objednáš ako po jednom, to aj miminka píše. Myslíš akože, konkrétne, že aké sú to balíčky? Daj si ich stránku alebo potom dojceniebezbolesti a to by ti malo hneď nájsť.

miminka91
28. nov 2022

Hej hej, to je presne ono, co som myslela. Viacej sa to vyplati, ked si objednas balicek ako ked mas len jednu, dve veci. Ak by si ze aj vsetky veci z toho nevyuzila, tak sa skus napriklad s nejakou kamoskou dohodnut, ze si to podelite. Neviem, ci sa mi dobre mari alebo nie, ale tusim by tam nemalo byt ani postovne.

lea299
15. dec 2022

@miminka91 ak si dobre spomínam, tak poštovné by tam byť nemalo. Čiže proste platíš len hodnotu toho balíčka. My to takto bežne s babami robím, že keď ide niektorá čosi objednávať, tak dá vedieť, nech si aj ostatné pozrú.

hanka1674
9. jan 2023

@lea299 vidíš to, ani tú stránku som nepoznala a ti poviem, že som tam strávila nejaký čas, keď som išla len tie balíčky pozrieť. Lebo to taký článok, onaký článok a ani neviem ako to zbehlo, čo som tam bola. Také zaujímavé a užitočné čítanie.

miminka91
17. jan 2023

Lea tiez mam ten pocit, ale je to uz dlhsiu dobu, co som to nepozerala, tak aktualne neviem. Ale zase najmenej si tie stranky preklikat, ked uz sa niekto chysta robit objednavku. Vyhoda okrem toho, ze sa neplati postovne, tak je aj rychle dorucenie.

maryetta
17. jan 2023

Pri prvom to bola jedina pomoc. Resp to mi zachranilo dojcenie. Vsetko mozne som vtedy skusala az mi teta zo svajciarska poslala toto.

miminka91
17. jan 2023

Maryetta to az tak zdaleka? Vtedy sa nedali u nas zohnat? Ale tak ci tak je dolezite to, ze ti pomohli. Naozaj som viackrat citala ci uz recenzie alebo takto v diskusii, tak zakazdym medzi vsetkymi komentarmi sa objavovali aj odporucania Multi-Mam a nie ojedinele.

emmi101
6. feb 2023

@miminka91 tak co ti poviem, ked je to proste dobre a zabera to, tak nie je o com 🙂 Mam tiez vyskusane a mozem potvrdit, ze zaberaju, vsak sama si pisala, ze si to uz viackrat zachytila. Len potom treba vyberat, ze ktory z tych produktov je najlepsie pouzit pre ktory pripad.

maryetta
6. feb 2023

@miminka91 tak to bolo pred 8,5rokom. Tu som o tom do vtedy ani nepočula. A teta ma par mesiacov staršiu dcerku. Tak keďze jej zostali tie naplaste tak mi to poslala 😉

hanka1674
10. feb 2023

@maryetta tak to je už riadna doba teda, to som ani nevedela, že už tak dlho to funguje, ja som ich používala, ale pre mňa to bola vtedy akože úplná novinka. Ale tak to je jedno už teraz, hlavne, že to funguje.