Strácanie mlieka

klaudia2510
17. okt 2022

Zdravim, som prvorodička, kojim 3,5 mesiaca., Zatiaľ je všetko v poriadku, boli sme aj nedávno na poradni, mala priberá cca 100g za týždeň. Doktorka povedala že to je fajn. Ale poslednú dobu keď pápá, hlavne večer, je nervózna odťahuje sa. Ale v noci spinká aj 7 hodín a cez deň tiež niekedy aj 2-3 hodinky. Máte niekto skúsenosť?

klaudia2510
autor
25. okt 2022

@lacibo neplánujem ju budiť, ja som rada že tak spinká, a keby som ju začala budiť tak sa bojím, žeby si zvykla a potom by sme vstávali často a potom si zase zvykať späť... Ale už sa to zlepšilo čiže je to v poriadku

kacka945
25. okt 2022

@lacibo V pohode 🙂 Ja si myslím, že mne pri štrajku to nočné kojenie vtedy pomohlo. Gratulujem k trom odkojenym detičkam.

lacibo
26. okt 2022

@klaudia2510 mas super nastaveny rezim..prajem vela radosti z babatka

lacibo
26. okt 2022

@kacka945 chapem..no ja som sa jednoducho potrebovala vyspat..najma ked som mala uz 40.rocna tretie..tak by som to uz nedavala fyzicky..ani psychicky..cize ja som si to nastavila od zaciatku tak aby sme to v pohode davali..manz mal 54..ked sa narodila dcerka..kojila som do 2 a pol roka starsiu, do 10 mes. syna a 14 mes. najmensiu..vo vsetkych pripadoch sa deti odstavili same..oni jednoducho uz nechceli pit z prsnika..skusala som este asi tyzden..ale potom som to respektovala..su zdrave a nic im nechyba..vela radosti z deticiek ti prajem

kacka945
26. okt 2022

@lacibo Ďakujem pekne. Napodobne prajem všetko dobré. Ja mam pred 40tkou a manžel má 50 a ozaj mat bábätko v takom veku je už dosť náročné. My sme si prešli naozaj veľmi veľkým štrajkom a keďže som veľmi veľmi chcela kojiť tak som sa zaprela a kojila trikrát za noc. Mlieko sa rozbehlo a teraz kojím v noci už iba raz. Zvládam to celkom v pohode 🙂