Strata mliečka

mt1986
16. nov 2012

ahojte babule 🙂
Mám problém s tvorbou mliečka 😠 Malinká mala pred 2 dňami akurát 3 mesiace a doposiaľ som ju dojčila sem-tam razy sa stalo, že som ju musela dokrmovať UM, ale to bolo skrz toho, že som zabudla piť vodu. Pred necelým týždňom mi malá začala odmietať prsník- cez deň. v noci bezproblémov kojím, ale to si dám pred spaním čierne pivo a do rána kým sa mi malinká nezobudí mám prsníky naliate tak, že mi samovoľne mliečko tečie, ale cez deň je to u nás katastrofálne. Aj ked ju nakojím cca za nejakú ho´dku si zas pýta papať dám ju na prsník chvíľu pocucá a potom dostane taký záchvat plaču, že jej musím dať UM. Skúšala som si aj odsávať, ale mliečko nemám. Pijem aj čierne pivo, ale cez deň si to nemôžem dovoliť bo sa s neho pripijem 😝 , vodu pijem denne cca 2-2,5 litra, pijem aj čaje na podporu mliečka, každé ráno pri raňajkách. Teraz mi známa dala kapsule sénovky a benediktu, tak som zvedavá či to pomôže...., a malinku si k prsníku prikladám tak často ako viem... prosím Vás ak máte niektorá s týmto skúsenosti, tak Vám budem veľmi vďačná za každú radu. Vopred ďakujem

mt1986
autor
19. nov 2012

v utorok príde laktačná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀