Ukončenie laktácie

laurajk
13. dec 2021

Ahojte maminy. Po takmer 2,5 roku som odstavila svoje dieta od dojcenia. Odstavenie prebehlo postupne, trvalo asi pol roka. Postupne som uberala z dojcenia, posledny mesiac sme sa dojcili uz len 1x denne. Mlieko sa mi vsak stale tvori a mam hrozne hrce v prsiach. Nieje to az take velmi bolestive, ale dost to boli na dotyk. Mate nejake babske rady, co s tym? Pijem matovy caj na znizenie laktacie, dnes skusim obklady z kapustnych listov. Tabletky ani ziadnu chemiu urcite brat nechcem. Vdaka za kazdu radu ♥️

pribinak
13. dec 2021

@laurajk skôr ako mätový by som pila salviovy čaj

ivangeline
13. dec 2021

Hmm. Je to zvlastne. Ja ked som takto postupne odstavovala,aj mlieko sa tvorilo menej a menej. :o

wonder13
13. dec 2021

@laurajk existujú aj homeopatiká na to, len si nespomeniem na názov. V lekárni budú veidet....

laurajk
autor
13. dec 2021

@ivangeline Nuz, to bude asi tym, ze na to neexistuju pravidla, to co plati pre jedneho, u druheho zial nemusi fungovat. 😊

jarnajar
13. dec 2021

@laurajk šalviovy čaj a homeopatika ricinus comunis ch 30. Odstriekat ak treba len trošku, do uvoľnenia.

pribinak
13. dec 2021

@laurajk však aj gynekológ ti vie predpísať lieky na zastavenie

laurajk
autor
13. dec 2021

@pribinak Ano, viem o tom, vdaka 😊 ..ale v prispevku pisem, ze lieky ani ziadnu chemiu nechcem. Najskor by som rada skusila nieco "prirodne".