Kedy je vhodné oznámiť verejnosti tehotenstvo?

marilyn88
1. júl 2020

Kedy je vhodne oznámiť pomaly verejnosti tehotenstvo ? Dnes mi začal 13.tt ďakujem

barus26
1. júl 2020

@marilyn88 nie je na to určená doba kedy je to vhodne a nevhodne. Je to na každom kedy to oznámi. niekto to oznámi v 5tt, niekto v 12tt a niekto v 20 tt...

pribinak
1. júl 2020

Verejnosti? Ty si nejaká celebrita? Lebo ak áno, tak meškas, to už všetci mali vedieť

Teraz vážne. Rodine a priateľom? Kľudne mizes, už máš knižku a 1. trimester za sebou. Pošli fotku, zatelefonuj, ...

janci05
1. júl 2020

Rodina a kolegovia vedeli od 9. týždňa. Ostatní známi ani nevedeli, že som bola tehotná, lebo som mala malé brucho a bola zima, tak bunda zakryla.😁

evuska135
1. júl 2020

Nasi doma vedeli hned ako som to aj ja zistila, prve sme oznamovali skor, potom ked som potratila sme okoliu povedali dalsie tehu az po 12tt ked bolo vsetko v poriadku, niekto sa striktne drzi ze nepovie nic do 12tt, ja som to doma tajit nevedela

evkamotka
2. júl 2020

Ja som drube dieta rodine vratane surodenvov a dobrym kamaratom povedala hned takze po 4tt.
Prve rodicom hneď, v praci a ostatnym okolo 10tt

marilyn88
autor
2. júl 2020

@pribinak Svojim spôsobom áno mam také zamestnanie vďaka ktorému ma pozná veľmi veľa ľudí ..

pribinak
2. júl 2020

@marilyn88 tak potom máš spoždeniiii