Materské školy - Levice

jahodka4
2. feb 2021

Ahojte, baby, chodia niektorej z vás deti do ms Dopravná, Cirkevná, Konopná, Vansovej v Leviciach, alebo sa tam chystáte dať zapísať deti a vôbec- chystáte dať zapísať deti v tomto korona case? Vopred veľmi pekne ďakujem za odpovede... 🙂

nika143
8. feb 2021

@jahodka4 chystám sa dať zapísať ,veď do septembra toto šialenstvo hádam skončí...kedy sa podávajú prihlášky prosím vás?

jahodka4
autor
8. feb 2021

@nika143 Kam- prosím ťa? ;) Netuším ja ešte o prihlaskach takmer nič... :/

jany149
8. feb 2021

@jahodka4 ahojte,ja mám deti na Konopnej,som spokojná....syn konči,je predskolák,dcera teraz dnes zacala s adaptáciou (mala ist povodne od januára po zim.prazdninach)...dnes bola na 2 hodiny prvý deň..
Zapisy bývajú vacsinou od 30.4-15.5.,treba sledovať stránky mesta alebo facebook...minuly rok už bola korona tak sa vsetko riesilo online..za normalnych okolností majú aj deň otvorených dverí a je tam moznost ist pozriet🙂

viikkki
8. feb 2021

Okružná je super

jahodka4
autor
9. feb 2021

@jany149 Konopnu máme celkom blízko, to by aj išlo do úvahy, však práve, za normálnych okolnosti som rátala, že by som sa išla aj pozrieť do ms, kde by som dala dieťa do vidieť ľudí, priestory, teraz ani neviem, či vôbec budú nejako normálne fungovať ms na jeseň, baby inak neviete, či je možné dať aj viac prihlášok do rôznych ms? ;)

jany149
9. feb 2021

@jahodka4 určite je možné dať aj do viac školok prihlášky

nika143
9. feb 2021

@jahodka4 ja rozmýšľam na hviezdoslavovej, to mám najbližšie a potom okružná este

jahodka4
autor
9. feb 2021

@viikkki Počula som, že je fajn, len sme sa akurát odtiaľ odsťahovali, čiže to máme od ruky... ;)

jahodka4
autor
9. feb 2021

@jany149 To by bolo fajn, lebo rátam aj s tým, že mi malého niekam nevezmú... :/

jahodka4
autor
9. feb 2021

@nika143 Však toto, že Okružná, Hviezdoska sú vraj fajn, len vravím, sťahovali sme sa, čiže toto všetko som zatiaľ vylúčila, tak isto aj Tekovsku, ta je tiež vraj dobrá... ;)

araik
17. feb 2021

Ja som dala syna na Dopravnú, ale nebola som spokojná, ani on ani ja, odišli sme odtiaľ na Okružnu a nedá sa to ani porovnať

miniaturka19
6. máj 2021

Baby? A je šanca, že v niektorej z týchto škôlok je aj montessori prístup? Neviete?

araik
6. máj 2021
araik
6. máj 2021

@miniaturka19 možno sv. Vincenta de Paul

jahodka4
autor
6. máj 2021

@miniaturka19 Na Pereckej, ale pekne si zacvakas, i keď vraj mali teraz znižovať ceny... ;)

jahodka4
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jahodka4
autor
6. máj 2021

@miniaturka19 Ja by som najradšej tiež dala syna do monte škôlky, aj školy hádam, on je od malička vedený voľným štýlom, hra sa, s čím ho zaujíma, neviem, čo by ten robil v klasickej škôlke... :/

araik
9. máj 2021

@jahodka4 pozri na fb detský klub Hraško

jahodka4
autor
9. máj 2021

@araik Ďakujem, áno, videla som to, znie to zaujímavo... ;)