Pán doktor Braun - Levice

mirimiriam
18. jan 2022

Zdravím Vás,
prosím Vás dámy,aké máte skúsenosti s pánom doktorom Braunom? Pomohol Vám pri snažení sa otehotnieť? Ďakujem pekne za odpovede

alka13
18. jan 2022

@mirimiriam len veľmi dobré, tehotná som vďaka nemu , že mi povedal presne kedy mám plodné dni a čakáme prvé bábätko hneď na prvý raz snaženia sa 🙂

lianka0108
19. jan 2022

@mirimiriam ahoj ano pocula som ze je vyborny na pomoc otehotniet a ako dr je tiez super

floren
19. jan 2022

@mirimiriam snazili sme sa sedem rokov, potom som prešla k MUDr. Braunovi a o dva mesiace som bola tehotná

gabrielita3
19. jan 2022

@mirimiriam vdaka nemu mam 3 deti 😊

gagika78
20. jan 2022

@mirimiriam ja som u neho už asi 12 rokov. 10 rokov sme sa snažili, bola som niekoľko krát na umelom oplodnení. Počas celej tej doby mi úžasne pomáhal. Prešli sme si bohuziaľ niekoľkými potratmi. Dal mne a manželovi spraviť všetky možné vyšetrenia. Nič sa nezistilo. Vždy som mu bola za všetko vďačná. Je to najlepší doktor, super odborník.
A dnes máme nádherného syna. Je adoptovaný, je viac ako náš, je úžasný. Aj v tomto procese nás veľmi podporoval.
Nikdy by som nič nemenila a som vďačná za všetko, hlavne za náš najväčší poklad.
Možno ina skúsenosť, ale určite stokrát odporúčam. Najlepší odborník, ľudský👍👍👍👍👍

miska1251
23. jan 2022

@mirimiriam No a ja ti poviem ze moja kamoška k nemu chodila roky rokuce.... Pan skvelý doktor jej povedal ze ona v živote deti nebude mať... A snažil sa ju dostať silou mocou len do Bratislavy na umelé oplodnenie... A nakoniec prešla k Dr. Mancikovi a čuduj sa svetu otehotnela po 17 rokoch a dobre je.... A netlačíl ju na umelé do Bratislavy ale povedal kde je problém a otehotnela v pohodicke... A taktiež mam ešte jednu kamošku ktorá tiež k nemu chodila a postup presne ten istí co pri predošlej kamoške ale ta musela podstúpiť umelé a veru tým ze odmietla Bratislavu tak pan doktor Braun sa urazil a zavrel jej dokumentáciu s tým ze deti nebude mať a čuduj sa svetu prešla zase k Mancikovi a ten ju vyšetril a povedal ze treba ísť ďalej a nech si vyberie centrum kde ju špeciálnej sie pozru a vybrala si Martin a po 14 rokoch bude mať teraz dieťatko... Takže len toľko.. Darmo je odborník keď do pacientok tlači len Bratislavu a keď pacientka odmietne jeho postup tak kašle na u... Ale ako sa vraví 100 ľudí 100 chuti... Ja nechodím k nemu ale bohužiaľ mám kopec kamošiek ktorým nepomohol a keď prešli inde veľakrát otehotneli. Ťažko povedať ”