Poplatky v škôlkach v Leviciach

renina77
18. sep 2022

Ahojte maminky🤗
Chcela by som sa informovať ohľadom poplatkov v materských škôlkach v LV.Moj syn navštevuje mš.na cirkevnej a tie poplatky sa mi teda zdajú dosť vysoké.Preto by ma zaujímalo ako je to s platbami inde.Stravná jednotka na deň je 3,19€.
desiata 0,93€
obed 1,45€
olovrant 0,81
A ešte každý mesiac + 22€ školné.
Ak Vám detičky chodia inam napíšte mi prosím koľko tam platíte vy.

dada011
18. sep 2022

Ahoj my v TN okolí Dedinská škôlka za mesiac 30,80€ obedy, 15€ školné a ešte 30€ na rok občianske združenie(financujú sa z toho hračky na Vianoce, balík na Mikuláša, MDD....) + Hygienicky balíček trebalo doniest

misana84
18. sep 2022

@renina77 každá obec/ mesto ma iné poplatky a zbytočne to riešite lebo aj tak to nezmeníte a malý musí chodiť do škôlky ak chcete ísť do prace… vždy je to menej ako v súkromnej tam sú poplatky cca. 400€ s jedlom

nikha2809
18. sep 2022

U nás okres ZH školné 25€ a strava 38€ + zrps ale to len raz ročne.Vsade je to približne rovnaké a presné som rada že mám dieťa v štátnej škôlke a nemusela som riešiť opatrovateľku alebo súkromnú v inom meste čo by vyšlo oveľa viac

renina77
autor
18. sep 2022

@misana84 Ahoj ja to nechcem riešiť kôli tomu aby som to zmenila.A viem aj to že kazda obec a mesto to má inak.Preto som prosila mamičky z Levíc o info koľko platia.Ak je to v iných škôlkach v LV menej tak zvážim prestup,pretože mne je to veľa platiť.

misana84
18. sep 2022

@renina77 tak mám pocit, že v rámci obci by mali byt poplatky rovnaké lebo sa to platí mestu a asi strava bude iná lebo my v MI mame za škôlku 10€ a jedlo na deň 1,64

marca12
18. sep 2022

@renina77 Mas tuto skolku blizko? Lebo ak zmenis skolku a budes dochadzat busom,autom si na tej istej sume a mozno aj vyssej.

misana84
18. sep 2022

@renina77 ale predpokladám, že sa poplatky ešte budú zvyšovať

anetkas17
18. sep 2022

@renina77 my chodime do MS na Hviezdoslavovu a skolne platime 16€ mesacne a obedy vychadzaju okolo 25€ mesacne..(cca 1,5 na den)

renina77
autor
18. sep 2022

@anetkas17 Ďakujem pekne za info.Jedlo máte 1,50€ na deň a u nás 3,19€ to je predsa raz toľko.Ta strava u nás za jeden mesiac vychádza skoro 70€ a plus to školné 22€.

misana84
18. sep 2022

@renina77 to je dosť veľa za stravu… ale ja mám pocit, že to by malo byt nejako regulované… lebo na rodičku sa vedúca stravovane rozčuľovala, že sa musí zmestiť do takej čiastky a potraviny išli hore…okolo 1,54

mirisaj
19. sep 2022

@renina77 je to v ramci LV menej. Mne pri zapise syna povedali, ze maju vyssie poplatky ako ine skolky v LV, ci mi to nevadi. Mne to nevadi, lebo ta skolka je.super. Oni si cirkevna skolka, nie štátna, preto mozu mat ine poplatky.

mirisaj
19. sep 2022

@renina77 napr. v školke na Konopnej bolo za stravu tych 1,54€ na deň. Cize ano, je to dvojnasobne drahsie na Cirkevnej.

borabalazova
19. sep 2022

@renina77 Myslím si, že by si si mala hlavne porovnať jedálne lístky, t. j. či sa drahšia strava premieta do kvalitnejšej stravy, poplatok za samotnú škôlku je štandardný. Väčšina mamičiek sa sťažuje na katastrofálny jedálniček, ktorý je dôsledkom práve nízkej stravnej jednotky.

renina77
autor
19. sep 2022

@mirisaj Ďakujem veľmi pekne za info.Škoda že aj mne pri zápise nepovedali že majú vyššie poplatky ako inde bola by som zápis zvážila.

lianka0108
20. sep 2022

@renina77 tak moja chodila este tento rok do skolky a skolne bolo16€,a ta strava cca25€ na mesiac,hned vedla cirkevnej na perecku,a skolsky fond bol 50€ na cely rok.

pettulka22
23. sep 2022

@renina77 a majú na cirkevnej vlastnú kuchyňu,alebo dovážajú stravu?

renina77
autor
23. sep 2022

@pettulka22 majú tam kuchyňu.Varia pre školu aj škôlku.

trdielko149
27. sep 2022

@renina77 ahoj mne tam chodia dcéry ôsmačka a predškoláčka jedáleň má taktiež v zastupe rodičov svojho zástupcu ktorý to môže odkomunikovať aj tvoja trieda ktorú dieťa navštevuje má jedného rodiča tzv rada školy ktorý komunikuje s riaditeľkou atď skús to riešiť cez nich. Ja som tiež v školskej rade za ôsmu triedu nie za škôlku... Čo ti bolo na vysoké stravné povedané minulý týždeň na rodičovskom?