Pôrodnica v Leviciach - oblečenie pre bábätko

mirkakodakova
8. feb 2021

Ahojte ,neviem či už tu bola taká otázka .
Chcela by som vedieť tie ktoré ste teraz nedávno rodili v Leviciach je potrebné zobrať oblečenie pre bábätko ?
Prvorodená má 8.rokov a vtedy ešte nebolo povolené obliekať bábätko do svojich vecičiek ,tak by som chcela vedieť ako to je teraz ,či si mám pre bábo pobaliť aj oblečenie .
Ďakujem pekne za odpovede 🙂

janka_266
8. feb 2021

Ahoj, nie je potrebné mu nosiť oblečenie, ale že keď chcete môžete, vtedy obliekajú do vlastných veci, keby mal nejakú alergickú reakciu na ich. Plienky tiež dávajú, ale ja nám aj svoje, tak aspoň mám odskúšané, že mu nevadí ani ich ani moje. Keď treba dokrmovať, tak aj um Vám dajú.

mirkakodakova
autor
8. feb 2021

@janka_266 veľmi pekne ďakujem 😊

mirkakodakova
autor
8. feb 2021

@janka_266 a prosím vás ešte otázka ,vy ste teraz v pôrodnici alebo ste bola v blízkej minulosti ,ešte by som chcela vedieť či ste sa balila do 2tašiek ,pred tým som sa mala tak pobaliť že do menšej s si dala veci k pôrodu a do väčšej potom ostatné .
Ďakujem 😊

janka_266
8. feb 2021

@mirkakodakova akurát som tu, ja som to tiež tak mala, ale nakoniec som tu bola týždeň pred pôrodom, tak som to zase prehadzovala, ale na pôrod Vám dovolia zobrať len podložky, vložky, vodu a telefón, vreckovky, nič extra tam netreba, lebo to tam nie je ani kam dať. Je dobre to mat oddelene, ale zase nie veľa toho nabaliť

nika143
8. feb 2021

Ja som rodila síce pred 3 rokmi ale brala som si svoje oblečenie lebo sa mi malá vychádzala s ich oblečenia, tak sestričky sami povedali že ak mám svoje oblečenie môžem obliecť. A veď je to tvoje dieťa tak hádam ty rozhodneš do čo ho oblečieš

mirkakodakova
autor
8. feb 2021

@janka_266 ďakujem vám ❤️

ciara2
14. mar 2021

@mirkakodakova rodila som v lv 11/2020 a oblečenie ako chcete. Keď si nedonesiete tak dajú ich nemocničné a bola som zbalena v 2 taškách, ale preto že mi to bolo praktickejšie a do jednej som sa nezmestila 😀

lels31
18. mar 2021

@mirkakodakova ahoj, ja som rodila v novembri, miestnosti boli dosť vykurene, stačili kosielky, ktoré obliekali v nemocnici, myslím však, že by nebol problém obliecť do svojho, no teraz pri covid neviem ake su opatrenia..

sunshine_18
18. mar 2021

Môžeš si zobrať aj svoje ale dajú aj ich... No na tvojom mieste by som dala vlastne oblečenie až keď bude bábätko s tebou na izbe nakoľko veľakrát oblečenie babatka ogrckaju alebo dačo a hodia to do toho ich spoločného kosa a vecičky sa už nevrátia alebo skončia u niekoho iného ☹️a taktiež som už počula ako dostali zápal ocka z toho ich oblečenia