Top reštaurácia v Leviciach

katka708
2. feb 2023

Ahojte
Prosím odporučte mi dobrú restauraciu v Leviciach a blízkom okolí. Vhodnú na večeru pre dvoch. Nevyznám sa a nechcem si hanbu urobiť... Aby aj prostredie bolo OK aj jedlo výborne
Za každý tip vopred dik

drake122
2. feb 2023

Fontána u Czucza, tam robia dobrý bačovsky rezník.😱

katka708
autor
2. feb 2023

@drake122 ďakujem. Aj iné jedla majú ok? Ja tam nepôjdem, potrebujem to ako dar pre niekoho

bolarazjedna
2. feb 2023

Ak ti nevadí vyššia cena, tak Golden eagle. Ak chceš trochu normálnejsie ceny, tak Gourmet.

katka708
autor
2. feb 2023

@bolarazjedna ten hotel vypadá top ale tam by som musela mať vyšší budget ako 40-50€

A ten Gourmet je podľa teba tiež fajn? Lebo hodnotenie mal medzi najlepšími ale recenzie sú aj také aj také

bolarazjedna
2. feb 2023

@katka708 ja som sa v Gourmet vždy dobre najedla, aj obsluha bola dobra, mali sme tam aj vianočný večierok z práce, aj vtedy som bola spokojná, aj keď sme šli iba dvaja s manželom. A priestory podľa mňa veľmi neobyčajné, vkusné, pekné.

mirisaj
2. feb 2023

Gourmet je fajn ale teda okresali za posledne roky menu..treba pozriet na stranke, ci ceny a ponuky jedal vyhovuju. Inak jedlo je chutne pripravene, obsluha na úrovni a priestory nevšedné a pekné. Cenovo je prístupnejší ako Eagle. Urcite je tam krajsie ako vo Fontane...

mymam
2. feb 2023

Mne chutí v Leve

lianka0108
6. feb 2023

@katka708 ahoj,bud Gurmet,alebo u Barana super.