icon

Zlepšilo sa bio kúpalisko v Levoči?

avatar
ninka99865
Včera o 06:06

Ahojte neboli ste niekto v poslednej dobe? Zlepšilo sa to tam ci stále len jeden bufet funguje? Ovady?

avatar
frflos_nespokojny
Včera o 14:01

Naposledy som tam bol minuly rok a to ti asi nepomoze

avatar
ninka99865
autor
Včera o 18:12
@frflos_nespokojny

Naposledy som tam bol minuly rok a to ti asi nepomoze

@frflos_nespokojny a ako to vyzeralo?