Zlepšilo sa bio kúpalisko v Levoči?
26. jún 2026
Ahojte neboli ste niekto v poslednej dobe? Zlepšilo sa to tam ci stále len jeden bufet funguje? Ovady?
@frflos_nespokojny
Naposledy som tam bol minuly rok a to ti asi nepomoze
@frflos_nespokojny a ako to vyzeralo?

Naposledy som tam bol minuly rok a to ti asi nepomoze