Vironal kvapky

ildiko28
5. nov 2013

Ahojte, moj syncek má 3 roky, teraz zacal skolku ale je neustále chory. Tyzden v skolke a potom tyzden doma, sople, kasel. Teraz som mu objednala Vironal kvapky od firmy Energy. Má niekto skúsenosti s tymito kvapkami?
Vela som o tom cítala, ze sú velmi dobré na imunitu a na ochorenie dychacích ciest.
Ideme to vyskúsat 🙂

mamazem
17. feb 2017

Dobrý deň,
pri rýchlom nástupe virózy je najvhodnejší Vironal. Krátkodobo môžete podávať aj 2x3 kvapky + k tomu Drgags Imun 2x2k kvapky. Vironal pred jedlom, Drags po jedle. Medzi nimi aspoň hodina pauza. Do nosa Grepofit Nosol Aqua, môžete podávať aj Flavocel 1tbl denne. Dôležitejšie alebo budú probiotiká, dlhodobo.
Pozrite si na našom webe mamazem v kategórii Podpora Imunity - nájdete tam produkty, ale hlavne viaceré články od lekárov. Dôležitá je strava - obmedziť sladkosti, mlieko a výrobky z neho, nahradiť bielu múku celozrnnou.
Páči sa mu v škôlke alebo je tam v strese? Celková pohoda je veľmi dôležitá pre to, aby správne fungovala imunita.

macinkag
18. feb 2017

@mamazem
Dobrý deň,
ďakujem veľmi pekne za rýchlu odpoveď. Chcem sa ešte spýtať ako dlho máme podávať Drags Imun - iba počas ochorenia? Po ústupe ochorenia máme pokračovať iba s Vironalom? Dávkovanie 2x2 kv? Probiotiká užívame dlhodobo a kúpili sme si od Vás "škôlkarsky balíček" produktov tak vyskúšame, ako pomôžu. Môžem Vironal užívať aj ja popri dojčení (10 mes. dcéra) nakoľko ja tiež zvyknem virózu dostať od syna a potom sme chorí všetci..V letáku nie je špecifická zmienka o dojčení. Pri Drags Imun je napísané, že nie je vhodný pre dojčiace ženy..
Syn do škôlky veľmi nechce chodiť, mám pocit, že je z kolektívu v strese, má citlivejšiu povahu a dosť všetko prežíva. Odjakživa sa hrával radšej sám resp. s nami s rodičmi a odmietal spoločnosť ostatných detí. Preto sme sa rozhodli ho teraz zo škôlky aj zobrať a dať ho znova od septembra. Obávam sa však, či nezažijeme znova ten istý kolotoč chorôb, alebo možno viacej syn dozreje aj po psychickej stránke. Imunitné testy mu vraj vyšli podľa imunologičky vporiadku, takže tiež si myslím, že dosť zohráva úlohu uňho stres. Donekonečna ho však nemôžem pred kolektívom chrániť a asi nie je vhodné ho úplne vylúčiť z kolektívu, aby nadobudol soc. zručnosti. Budeme sa snažiť preto ísť asi cestou postupného zvykania - cez krúžky / materské centrá / herne... Uvidíme, ako sa nám to bude dariť.
Ešte sa chcem spýtať na mlieko - sú rôzne názory naň, viete mi poradiť alternatívu? Kozie mlieko je vhodné? Nemôžu sa ani jogurty?
ďakujem pekne za odpoveď

liluska78
19. feb 2017

@mamazem dobrý deň,chcela by som sa s vami poradiť ,teraz mala mat dcéra pauzu s vironalom ,ale opäť ochorela tak teraz neviem ci tu pauzu urobiť alebo nie,ďakujem

meter20
25. feb 2017

Ahoj.. Mam otazocku.. Mam 4- rocneho chlapceka a ma opakovane laryngitidy a neskutocne skripe zubami Co ma lepsie.. Vironal alebo regalen.. Za odpoved vopred pekne dakujem.

13zuzana13
21. jún 2017
Používateľ 13zuzana13 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 13zuzana13.

Maminky ak by ste mali zaujem poradila by som vam vybornu vec na imunitu. Kontaktujte ma spravou dakujem. Prajem pekny vecer 🙂

kacena85
22. júl 2017

@matolka este ste tu regist?mam par otazok

lenka905
21. sep 2017

@mamazem Dobrý deň, môžete mi napísať SS? Potrebovala by som sa poradiť...Ďakujem. Lenka.

babulka82
28. dec 2017

@mamazem dobry den,prosim viete mi poradit nieco pre deti aj dospelzch na imunitu kasle a nadchu.Sme casto zahlieneny a ja mavam casto herpesy.Vironal som uz objednala.dakujem

babulka82
7. jan 2018

Prosim uzivali ste niekto Vironal kvapky? Uzivam asi tyzden a mam upchaty nos co som nemala na zaciatku uzivania.Mam davkovanie znizit?

kacena85
7. jan 2018

@babulka82 podla mna to je len reakcia...ja co beriem od energy vzdy sa mi na zaciatku pohorsi a potom to zrazu prejde akoby utalo

babulka82
8. jan 2018

@kacena85 ano tiez myslim lebo nemam vyslovene nadchu ale vychadzaju hlieny zo mna stale.Mozno nejake stare prechodene choroby.Znizim to davkovanie trosku a uvidim.

monikasel
10. jan 2018

Prosím Vás funguje ešte táto skupina?

kacena85
11. feb 2018

Ak niekto uziva alebi chce vyskusat mam na predaj intocel,diocel a cytosan...

ikissedagirl
11. apr 2018

@mamazem Dobry den, neviem, ci je tato tema este "ziva". Chcela by som sa poradit. Dcera 3,5rocna skolkarka dookola prechladnuta. Nasadila som Drags Imun, po 3 tyzdnoch pauza a pokracovanie Vironalom. Pocas pauzy sa vyskytol akutny zapal uska s antibiotikami. Mozeme Vironal zacat aj pocas antibiotik alebo pockat? dakujem!

ivanka12311
31. aug 2018

Dobrý deň deň chcem sa spýtať aj keď je táto diskusia stará dcéra 3r užíva dlhodobo vironal s prestávkami... môžme prejsť na drags imun ak áno koľko kvapiek? ďakujem

1321987
7. mar 2019

@mamazem vám tu draciu krv vypiju vo vode?