Čo by sme mali určite vidieť v Liptovskom Hrádku?

erikad82
17. jún 2022

Ahojte! Prosím poraďte mi,chystáme sa na pár dní do L.Hradku. Čo sa dá pozrieť v blízkosti stanice autobus. ? Alebo aj ďalej tak hod dve peši od stanice s deťmi 2,7,8,13? Vopred ďakujem ♥️

zuzana2910
20. jún 2022

@andy48 ahoj, toto je z 2020, moc sa to nemenilo.. ale môžem prezistit a napíšem.. približne to bude takto, teda snáď.
https://slovenskycestovatel.sk/item/termalne-ku...

andy48
20. jún 2022

@zuzana2910 super ďakujem aj za túto informáciu

jana_eyre_2
20. jún 2022

Nepostrehla som či sem niekto napísal mincovňu v liptovskom Jáne a Strážovská jaskyne, to je super zážitok 👍

ibrunova
20. jún 2022

@jana_eyre_2 Stanišovská?

liv1
20. jún 2022

Dievcata dakujem za tipy. Teraz vidim ako sa mozem hanbit. Uz pomaly 3 roky mame apartman v Janskej doline a nic sme tam nevideli okrem prechazdky a Strachanovky 🫣. Jasne, ze chodime odtial na vylety, ale teraz vidim, ze co sa tam da vsetko robit 🙈. Mala som sa aj ja davno opytat, ci vygooglit. Ani tam moc nechodime

ibrunova
20. jún 2022

a ešte v Jánskej doline krásny vodopád Šuštiačka

jana_eyre_2
20. jún 2022

@ibrunova bože, áno pardon - je to stanisovska.. neviem prečo sa mi tam hodila Strážovská, ďakujem za opravu

erikad82
autor
20. jún 2022

@jana_eyre_2 do jaskyne by sme moc chceli ísť 👍 na ňu sa deti tešia! 👍

ibrunova
20. jún 2022

@erikad82 to je taká trochu iná jaskyňa, zážitok zaručený

jana_eyre_2
20. jún 2022

@erikad82 to verím, to som si užila aj ja keď sme tam boli 😅 o deťoch ani nevravím.. bola to najlepšia návšteva jaskyne, keďže je taká dobrodružná aj s baterkami na hlavách.. ale zase zvládnu ju aj malé deti, takže super..

bajka0112
20. jún 2022

@ibrunova viete poradit kde ist? Ideme tam posledny julovy tyzden, maly bude mat 5 mesiaocv a starsia 6r. Cize s malym by som chcela byt niekde v tieni, ak by sa dalo a muz s malou trosku do vody sa ovlazit, tak by bodlo nejake tajne miesto, kde nebude "hlava na hlave"

ibrunova
20. jún 2022

@bajka0112 a kam idete? Do Jána?

bajka0112
20. jún 2022

@ibrunova Vlachy?

tomaskovamaminka
20. jún 2022

My sme boli na Liptove uz davnejsie neviem, mozno este funguje zbieranie minci http://www.aghartha.sk/bajna-risa , boli sme autom, tak sme trochu mohli pochodit, obe Demenovske jaskyne , su kusok od seba, dom na streche- velmi zvlastny pocit dnu, kontaktna Zoo- oproti vtedy bola motylia zahrada, netusim, ci tam este je, Tatralandia,...

erikad82
autor
7. júl 2022

Ahojte! Prosím penzión Horec dá sa tam kúpať len pre ubytovaných hostí alebo aj návštevníci sa môžu?

ibrunova
7. júl 2022

@erikad82 Treba sa opýtať tam, oni to majú raz tak, raz tak, podľa toho, koľko majú ľudí. Kedysi vyberali vstupné 2€.

erikad82
autor
7. júl 2022

@ibrunova super ďakujem! Určite vyskúšame,za opýtanie človek nič nedá a možno sa nám pošťastí 😉