Odporúčania na základnú školu v Lučenci

niky4276
18. feb 2022

Dobrý deň. Plánujeme zmeniť základnú školu našim deťom. Momentálne navštevujú školu na dedine a plánujeme presun do mesta Lučenec. Môžem poprosiť o radu ohľadne výberu školy. Ďakujem veľmi pekne .

laura164
19. feb 2022

Podľa toho kde budete bývať. Dobra je na halicskej ceste 8, ale aj Vajanského je ok

niky4276
autor
19. feb 2022

@laura164 ďakujem za odpoveď. Lokalita pre nás nieje podstatná. Budem deti voziť. Premýšľame aj nad súkromnou školou , nemáte nejaké skúsenosti?

laura164
19. feb 2022

@niky4276 so súkromnou nie 🙂

kaja871
19. feb 2022

@niky4276 súkromná škola je pri dopravných policajtov trošku nižšie a chvália tú školu ja v budúcnosti prihlásim synceka určite tam a starší syn chodí na Haličskú vedľa piramidy chvalabohu že ho nezobrali oproti lebo aj tam mal prihlášku veľa detí prešli na túto školu z oproti...Učitelia sú tiež veľmi ľudský aj Pani riaditeľka

elen2
19. máj 2022

Hocikde len nie Laca Novomestskeho

chica007
30. máj 2022

Odporucam https://www.czslc.sk/ ziaci maju velmi dobre vedomostne vysledky, je to fakt kvalitna skola, kde s detmi pracuju, cize pokial Vam ide o kvalitne vzdelanie. Maju tam aj zakladnu umelecku skolu, co je naozaj velka vyhoda. Profil ucitelov a ziakov je zaroven aj o skutocnych hodnotach. Pokial len chcete, aby niekde boli deti "pod strechou" a nezalezi vam az tak na kvalite skoly, tak berte co mate najblizsie.

cookiecook
11. júl 2022

@elen2 prečo nie ? Ja chodím tam a máme skvelých učiteľov, nového riaditeľa ktorý škole veľmi pomohol a veľmi pekný areál (práve ho prerábajú). Za mňa Novomeského super.