23 rokov a stále bez partnera

epsondell
14. jan 2018

Ahojte,mam 23r, študujem medicínu a môj problém spočíva v tom, že za sebou nemám žiadny vzťah. Jediný môj "vzťah" som mala keď som mala asi 13-14rokov a trval pár mesiacov. Odvtedy nič. V 16 som sa veľmi zamilovala do jedného chalana, aj on domňa, bolo to fakt krásne, ale čiste platonické. Nikdy sme sa nedali do kopy aj keď sme do seba boli zaľúbení až po uši. Boli sme vkuse spolu, flirtovali sme, naozaj sme boli zamilovaní, ale to bolo všetko. Všetci naokolo si mysleli, že sme spolu, no neboli sme. Trvalo to 3 roky! Keď to po 3r postupne vyprchalo ja som ostala ako bloknutá. Cítila som sa sklamaná. A prestala som chalanov úplne riešiť.
Chvíľu mi to nevadilo. Ale v poslednej dobe mi to prekáža veľmi, každý v mojom veku už má seriózny vzťah a ja stále nič. A naozaj mi už vedľa mňa seriózny partner začína chýbať. Nevraviac o tom, že u mňa ešte nikdy nedošlo k sexu a som panna. A sex je vec po ktorej okrem seriózneho a vážneho vzťahu tiež túžim. Naozaj už by som ho aj ja konečne chcela zažiť Naozaj túžim po vážnom vzťahu, chcem sa začať osamostatňovať a premýšľať o budúcnosti, začínam túžiť po dieťati. Len môj partner je stále v nedohľadne.
Samozrejme sa nejakí okolo mňa motali, ale ani do jedného som sa nezamilovala a so žiadnym som si nevedela predstaviť svoju budúcnosť. Lepili sa na mňa vždy také "veľké deti", ktoré nemali žiadne ambície, všetci bolo odomňa starší o 5-10 rokov. Mali proste cca okolo 30 a stále žili s mamičkou, nemali poriadnu prácu, robili skôr brigádnicky a vôbec nechceli "vyletieť"z maminho hniezda. Toto ja vážne nepotrebujem. Nemyslím, že som náročná, nepotrebujem aby chlap vyzeral ako model, nepotrebujem aby mal titul alebo aby zarábal 3000 mesačne. To vážne nie. Chcem len aby bol úprimný, samostatný, aby túžil po rodine a osamostatnení, aby bol starostlivý a aby bol rodinný typ.

Neviem kde a ako konečne stretnúť normálneho chlapa. Som skôr introvert, na vysokoškolských akciách sa nezúčastňujem, som dochádzajúca, takže keď mi padne, som rada že idem domov a mám trochu pokoj. Stretávam sa viac menej s tými istými ľudmi, behanie po nočných baroch vážne nie je môj štýl. Keď chodím niekam zacvičiť, som skôr "sivá myška" a preto asi nikomu nepadnem do oka. S výnimkou tých 30r zamamičkovaných. Už z toho začínam byť vážne neštastná.
A keby aj si nájdem niekoho normálneho, ja by som sa mu asi až hanbila povedať, že som ešte nemala sex. Fakt si v tejto dobe pripadám ako z inej planéty.
Prosím poradte mi, kde sú normálni chlapi a ako sa s nimi dať do reči keď som introvert...

vinetuu
15. jan 2018

@bluka2 ahoj, ja by som to nechala volne plavat, ked to prestanes riesit tak necakane do nejakeho vztahu spadnes 🙂 ... urcite nie si sama v takej uzastnej situacii, bez ironie, podla mna si to teraz uzivaj, venuj sa studiu teraz ked mas na to uplne more casu to si vaz a vyuzi to, to by malo byt to hlavne ... sex a partnerstvo ti neujde ... uzijes si toho este dost si este mlada. co tak skusit nejaky kurz salsy , kizomby ci nieco podobne, tam mozes ist aj bez partnera a zoznamis sa s novimi ludmi, odreagujes, prides na nove myslienky, netreba to silit ... nechaj sa unasat prudom zivota 🙂🙂

bluka2
15. jan 2018

@vinetuu ja uz mam dieta 🙂

pietricka80
15. jan 2018

@epsondell poslala som ti spravu! 🙂

liv1
15. jan 2018

@epsondell to co pises mi tak pride, ze ako keby si ani nechcela stretnut. Hned ides po skole domov mat klud, to a tamto ti nevyhovuje, to nechces, tam nejdes. No tak z neba ti asi nespadne, i ked niekedy mozno ano 🙂, ale treba sa trosku o to aj pricinit. Ak budes nastavena na to ze len gembleri a mamickari ta vyhladavaju, tak aj budu. Zameraj sa na to aky chces aby bol, viac zivota, trocha zmeny, chod niekam, ved nemusis hned pretancovat celu noc. Ale uvolni sa, vypi si troska nieco, zmen svoj kazdodenny stereotyp. Si mladucka, mas cas, chapem ze velmi chces, ale len to nestaci. Dolezite je aby si bola stastna a spokojna aj sama so sebou. Mala hlavne rada sama seba. Potom aj lasku najdes. Drzim palce 🙂

judar
15. jan 2018

sama máš vlastné chyby a odsudzuješ iných chlapov bez toho aby si im dala poriadnu šancu nech už sú akýkoľvek ...požiadavky požiadavky požiadavky...

vinetuu
16. jan 2018

@bluka2 ja som to pisala autorovi ale asi som to zle poslala 🙂🙂

libawet
17. jan 2018

@epsondell nejaký šikovný medik sa nenájde v škole? Lebo Ty si vyberáš, nie chlap Teba 🙂.