24 mesačný syn málo rozpráva a popritom chrčí

vlasulienka
2. mar 2014

Zdravim vas mamicky chcem sa vas spytat ci nemate niektora podobny problem. Moj 2 rocny syncek menej rozprava iba mama,tata,baba,havo namiesto cakaj kakaj a podobne slovicka. To by ma az tak netrapilo viem ze chlapci su lenivejsi a dlho sme byvali bez tatina lebo pracoval daleko tak nepocul vlastne vobec sa nikoho rozpravat iba ja som sa s nim rozpravala. Ale on este k tomu vydava zvlastne zvuky ako chrcanie. Najskor som tomu nevenovala pozornost ale teraz ma to uz naozaj hneva ze malo rozprava a ked nerozprava tak chrci. Stretli ste sa s tym uz?

ivetoy
5. mar 2014

pozri mu jazyk,ci ho nema prirasteny,blanka je niekedy viac zrastena a dieta nedokaze rozpravat...chodte ku doktorke nech sa pozrie

bibistec
6. mar 2014

no my chodime od 2,5 roka k logopedicke a predpokladam ze s nim rozpravas a nemlcis takze rozpravania ma dost a ze chrci..no ja na tvojom mieste skusim logopedicku je problem nejaku zohnat ale urcite nemeskaj lebo nespravne navyky sa tazko odstranuju a ked ma problem treba riesit cim skor.

kavak
18. feb 2019

Mame presne tento isty problem ako ste sa s tym popasovali ? Co bolo pricinou? Dakujem 🙂