4 mesačná dcéra sa ešte nahlas nesmeje

moen
10. apr 2012

Začali sa vaše bábätká smiať nahlas samé do seba alebo ste ich to nejako učili? Trošku ma to trápi, keď nepočujem hlasný smiech, len sa usmieva a žiadny hlások nevydáva.

januska191
10. apr 2012

asi ta to trapi, ked o tom pises, ale toto ju naozaj nenaucis. Sama sa zacne smiat, neporovnaj s inymi babetkami, tvoja bude zase sikovnejsia v niecom inom. Ak je zdrava, nemas co riesit....

anjelaa
10. apr 2012

@moen ani nasa sa ktovieako nesmeje s porovnani s inymi detmi. Sice sa vie zasmiat, ale velmi kratucko a ked som videla, ze ine deti sa dokazu nahlas smiat fakt dlho, tak som nad tym uvazovala, skusali sme ju rozosmievat, ale asi nie sme s mm dost vtipni 😀 neboj, ona zacne, ked to budete najmenej cakat 🙂 . A ked sa jej prihovaras, tak vydava nahlas zvuky?

koniarova
10. apr 2012

@moen Tak na tejto otázke, som sa teda "ja nahlas zasmiala". No, skús ju to naučiť. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viki2912
10. apr 2012

no bud rada..nasa sofia tej sa usta od narodenia nezavreli....teraz sa tak smeje,ze nas pocut pred vchod...ked ideme von,tak vsetky psi a macky utekaju...tak sa rehoce a pisti,ze daco nenormalne. 🙂

adinkag
10. apr 2012

@moen NASA sa tiezlen usmievala a ked mala skoro 5tak zacala vyskat amat take zachvatysmiechu na hrackach kedsom jej snimi robila zabavu ze smesaobe pucili odsmiechu to pride teraz jej ukecanazeby prejavy do telky mohla davat :D

kvaca
10. apr 2012

Náš buchtoš má 6 mesiacov a výska. Ale smiech je skoro bez zvuku. Pusa rozškľabená, a iba občas také opatrné "hehe" a to je všetko. Však aj dospelí sú rôzni. Aj maličkí ľudia nebudú podľa šablónky. Je to OK.

moen
autor
11. apr 2012

@januska191
@kvaca
@viki2912 Ďakujem dievčence za Vaše príspevky, ja viem že každé bábätko je iné, je to individuálne ale nejako som si myslela, že sa už bude nahlas smiať. Potrebovala som od vás podporu za ktorú ďakujem. Je to moje prvé a posledné bábätko a tak asi očakávam od malej zázraky, na ktoré si musím ale počkať. Ako sa hovorí, asi všetko má svoj čas.

viki2912
11. apr 2012

@moen aj my mame jedno a posledne.)neboj,vsetko pride....

jaruska8
11. apr 2012

Jaaaaj, aj ja som mala presne tento ,,problém" s malou, ona ani šteklivá nebola, ani opičky na ňu nezaberali, fakt nahlas sa zarehotala až okolo 5-6 mesiacov, nuž čakala na inteligentný humor (babka sa jej schovávala). 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Inak, ona je celkovo pokojná, to oceníš najmä v období vzdoru. 😀 😀 😀 😀