• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aká by mala byť váha a výška dvojročného dieťatka?

22. októbra 2013 
Tomasko mal 1.7. 2r..85cm a ma 12kg , 22 topanky :slight_smile: krpcek
4. júl 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14.7. bude mat moja dcerka 2 roky. Meria 85 cm, váži 10 kg, topánky nosí 22, oblečko 86/92.
6. júl 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mladsia Petka ma 92cm, cca 12kg a nozku 23-24
6. júl 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja Kristínka má 22 mesiacov. Na konci augusta bude mať 2 roky a teraz má 88 cm a 10kg. Všetci mi hovoria aká je vysoká :grinning: ale ako tu čítam tak sú aj väčšie dietky :slight_smile: s váhou si hlavu nerobím, papá mi pekne a možno má dobré spaľovanie a preto tak rýchlo nepriberá. :grinning:
6. júl 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!Teste sa .ze Vam Vase deticky rastu...My mame opacny problem s chlapcekom.Budeme mat dva roky a sme len 79 cm a 10,5 kg.Dnes sme boli koli tomu na endokrynologii,zobrali nam kopec krve a celkom mame strach,drzte palce nech sme zdravi,iba pomaly rastieme...
21. okt 2013 o 20:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenamarian podla tejto stranky je iba mierne pod normal. ak som si teda dobre tipla datum narodenia.
Nas je tiez podobny krpcek
21. okt 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Povedali nam,ze by to vobec nebolo nic zvlastne ,keby sme s manzelom neboli vysoki,ja mam 176,manzel 178 a chlapcek sa narodil 3,91 kg a 53,5 cm,bol velke babetko...Toto sa tiez berie do uvahy.Mne samej neprisiel maly,ale doktorom sa nepozdava.Nosi stale veci na 12 mes. :confounded:
22. okt 2013 o 07:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenamarian Viem aj o pripade,kedy sa v rodine, priemerne vysokej,odjakziva vyskytuju male deti, ktore ale potom nahle dorastu. v kazdom pripade, drzim palce, nech je zdravy. hoci aj drobny.
22. okt 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja si myslim,ze to tak bude,ze sa vytiahne neskor,ale vsak sa vsetko vysetri a budeme kludnejsi.Dakujeme pekne za povzbudive slova!Aj Vam zelame zdravicko a vsetko dobre... :slight_smile:
22. okt 2013 o 13:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenamarian Moj drobec (21 mesiacov) ma 88cm a 12.8kg, nohu velkost 24, ja som krpata a moj muz tiez nie je vysoky. Je dolezite merat ci maly rastie, ak rastie tak je to OK, kazde dieta je ine, prechadza inak rastovymi fazami. Skus sa popytat v rodine ci si ty alebo manzel neboli male deti, viem o pripade kde ma muz skoro 2 metre a napriek tomu bol ako dieta extremne maly, moj brat tiez patril medzi najnizsich, zacal rast az ked mal 17r. dnes ma peknych 178cm. Drzim palce aby to tak bolo aj u vas. Ale je super ze ste boli na vysetreniach, aspon budes vediet ako ste na tom. Zelam vsetko dobre
22. okt 2013 o 13:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimikas Dakujeme!Prave ze sme neboli mali,ja dokonca som bola vzdy v skole najvyssia zo vsetkych,strasne som sa za to hanbila.Ale pravda je,ze moje sestry maju obidve svoje deti drobucke.Mozno mame len take male deti a naozaj zacnu rast neskor.Radsej nech ho vysetria,ako by som mala nieco zanedbat,potom si to budem vycitat...Dakujeme za pekne slova,potesi...
22. okt 2013 o 14:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok