Babylovo od ukončeného 12.mesiaca

bobana297
22. okt 2017

Ahojte aku mate skusebost s tymto mlieckom? (s klasickym nie to BIO.) a ako davkujete? kedze na zadnej strane je len urcenie na 90ml. A moj maly 13 mesacny krpec rano vypije 240 ml a vecer tak isto. Nekakal mi v den ked som ho dala a ani dnes to je 3. den. Neplace ani sa nekruti aj pekne zaspal. Tak neviem ci ho zapeka alebo je to tym davkovanim? Ake mate skusenosti? Davkovat ako do teraz aj ked je tam napisane davkovanie len na 90ml alebo radsej vymenit? Dakujem

jankalukasova
22. okt 2017

A koľko odmeriek (tých lyžičiek) ide do 90ml?

luna116
22. okt 2017

@jankalukasova Na 30 ml 1 odmerka (je to písané i v návode). A teda na 90 ml 3 odmerky.

jankalukasova
22. okt 2017

@luna116 no veď práve... potom neviem čo je ťažké na zarobení 240ml....

luna116
22. okt 2017

Môj syn má 11 mesiacov, ak by som si mlieko odsala, vypije ho asi tak 160 ml, ale keď mu dávam Babylove mlieko, vypije cca 90 ml, potom už nechce, možno ho viac zasýti Následne po UM mu ešte dám sa napiť čistej vody - tú neodmietne. Navyše UM má vyššiu kalorickú hodnotu, zrejme preto odporúčajú menej ml UM v návode. Ale to je iba môj predpoklad.

luna116
22. okt 2017

@jankalukasova Asi som Ti veľmi nepomohla, no ja používam UM iba výnimočne, takže si z toho ťažkú hlavu nerobím.

jankalukasova
22. okt 2017

@luna116 asi si chcela oznacit autorku 🙂

luna116
22. okt 2017

@jankalukasova Presne :D Veľa hodín a tak to potom vyzerá... Prepáč.

jankalukasova
22. okt 2017

@luna116 uplne v pohode 🙂

lija22
23. okt 2017

moje deti piju toto mlieko skoro dva roky. nerozumiem ale otazke.
davkovanie je tam tak salamunsky pusane. ale mas flasu s dielikmi nie? kolko dielikov tolko odmeriek mlieka. ja konkretne davam sedem dielov tj cca 200 ml tusim a teda sedem odmeriek mlieka.

po troch dnoch je skoro povedat ci mu robi zle ci nie. Ak mu chuti daj tomu dlhsi cas na skusku.

nelinka2009
23. okt 2017

Ahpj. My ho pijeme a super tiez rano a vecer po 240 ml a do toho davam 8 zarovnanych pdmeriek.

bobana297
autor
23. okt 2017

@jankalukasova ja viem ako sa ma normalne davkovat pijeme ho od jeho 2 mesiacov kedze som stratial mlieko. Len na kazdej krabici bolo pisane v akych davkach sa moze to mlieko davkovat. A na tejto je len ta 90ml a ze sa nema prekrocit davkovanie. Preto som zostala zaskocena. Ze len 90ml? vsak to ma.len na chut. Ja mu normalne davaj ako aj pred tym. Lrn som chcela vediet ci sa teda moze podavat aj vo vyssich davkach a ci niekomu nesposobovalo zapchy

jankalukasova
23. okt 2017

@bobana297 aha... sorry 😀 ja si myslím, že tam už je to len ako príklad... dieťatko po roku isto vypije viac ako 90ml mliečka... ak sa bojíš tej zápchy, tak ho zarábaj postupne.. teda nedaj hneď do tých 240ml 8 odmeriek ale urob ho redšie. Síce nebude také sýte ale uvidíš ako sa to bude prejavovať. Ja dávam babylove 2 len do príkrmov a tiež som ho zarábala postupne, lebo malá je v celku citlivá, lebo je stále kojená a zapeká ju asi úplne všetko... ale toto nie 🙂

nelinka2009
23. okt 2017

Nas zapekola prave materske mlieko. Odkedy kojim len v noci a dva krat denne ma toto babylove tak sa kakanie zlepsilo.

bobana297
autor
23. okt 2017

@nelinka2009 vsak praclve preto aj ja kupujem uz dlhsie len toto mlieko lebo mu po 3och inych dobre sadlo. A teraz ked nekakal. este mama mi trepe vies ake musi mat bolesti? dieta musi kazdy den kakat. atd... ako maminy. tak ale hovorim jej keby ho bolelo brucho da to najavo. a myslim si ze nie vzdy musi kakat kazdy den. pokial mu nic neni a citi sa v pohode. hned mi kaze menit mlieko preto sa pytam

nelinka2009
23. okt 2017

@bobana297 a tak to nemen. Nemusi mat stolicu denne zvlast ak nema bolesti ani nic. Ked sa vykaka tak ma normalnu stolicu??

bobana297
autor
23. okt 2017

@nelinka2009 no ja uz ani neviem pri nom co je normalna 😂😂😂 teraz to mal hnackovanie co mu sli zadne zubky ale on zvacsa mava taku dost tmavu az do ciernej.

nelinka2009
23. okt 2017

@bobana297 pokial tam.neni nejaka vyrazna zmena tak neries mne teraz maly kakal bielu a uz dnes rano je to ok... To mozu byt aj zuby... Aj yrosku prehnanie z nejakej ibej steavy a nie lmiecka.

marion09
23. okt 2017

ja som davala Babylove bio 2,zacala som davat 3ku a zda sa mi ze ma tvrdu stolicu....nechapem preco ked je to ta ista znacka....?

stastnablcha
23. okt 2017

aale. moja mala bola kojena a mala stolicu taku ze doktorka mi povedala ze keby bola na UM tak panikari 🙂 a potom sme presli na amilk a taka ista. hlavne je ze dieta je spokojne a vysmiate. babylove nepoznam, ale keby bolo dieta spokojne asi by som nevysilovala