Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

evka39
26. mar 2008

😀 😀 chytím ta?Bože baby u nás je taká snehová chumelica,že normálne nechápem,,,

riusik
26. mar 2008

bystricanka, uz som pisala, ze sa v podstate odstavil sam. skusala som to riadit ja, ale to neslo... a potom jedneho dna si povedal sam, ze dost. ale nie je to take jednoduche ako to vyzera. pravidelne potom chcel moje mliecko. aj som sa nasmiala, ze ci tam neskyslo 😀 stavalo sa, ze dva dni nic a potom chcel. vzdy rano ho to chytalo. a ja som tomu nechala volny priebeh...
ale my sme prestali s dennym kojenim asi v jeho 15 mesiacoch. to ani neviem ako sa mi podarilo. asi som sa bala lekarky, ta povedala, ze mame skoncit do roka. no a ja som to potiahla este tie tri mesiace, lebo mi nechcel nic pit. a bolo leto, teplo, tak som mu davala cucnut mlieka...
nocne kojenie, to bolo horsie. bolo obdobie, ze milionkrat za noc. to som riesila odchodom z izby a to pomohlo. tak sme dlho kojili dvakrat za noc, potom raz a potom uz iba vecer pred spanim a rano.
a cele toto dlhe kojenie sposobilo, ze nechce ziadne mlieko. kravske este nechcem skusat. jedine, co vypije je od hipp take uz hotove vo flasiach. muzik ho kupil v rakusku na skusku, tu som to nevidela. je dost drahe, ale je mi to fuk, hlavne ze vypije, ved to este potrebuje.

eliska7
autor
26. mar 2008

aj tu snehove vichrice striedavo so slnkom 😅 vracia sa doba ladova 😀 už my pustila cecok,mam biele bradavky 😅 chudak dankovi som slubila že snim pojdem o 17 do kostola po prvy raz a takto vyzera že pojdem do...ked bude na cecku,šak by muž zošalel 😖

bystricanka
26. mar 2008

a vraj jar ☹ ...Pamätám pred rokom,ked ma z porodky púšťali bolo krásne slnečno.Aj som krpca opalovať cez sklo mohla(kvoli žltačke) 😉

riusik
26. mar 2008

jaaaj, eliska 😔 sarka ti teda dava zabrat... mysli na to, ze sa ti to cele vrati 😵 bude to velmi mile, dobre, empaticke dievcatko...

evka39
26. mar 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej,bystricanka všetko najlepšie malému k prvým narodeninkám 😉

eliska7
autor
26. mar 2008

riusik 😀

bystricanka
26. mar 2008

dakujeme evka 🙂 ...aj ked od svojich narodenín je chorľavý, ale liečime sa. 😉

eliska7
autor
26. mar 2008

bystričanka,všetko naj hlavne to zdravičko,aby ten kašel prestal,čo mu naňho davaš?c

evka39
26. mar 2008

asi príliš oslavoval,však chlap,nie? 😀 😀 len sa liečte,ináč aj mojej dnes nejak soplíky tečú,neviem či preto,že každých 10min.revká,alebo ideme byt choré 😒

riusik
26. mar 2008

bystricanka, vsetko naj matuskovi 😵 ja si zasa myslim, ze asi malo oslavoval 😅

bystricanka
26. mar 2008

eli...aj tebe dík..Na kašel Hedelix- ten by užíval aj 20x denne, tak mu chutí.Bylinky sú bylinky.

evka...ale teraz je vraj zase nejaký vírus. A tie výkyvy počaska k tomu už len dopomôžu 😒

riusik
26. mar 2008

ked ste spomenuli sopliky, tomas mal soplik prvykrat asi pred dvoma tyzdnami - to ste mali vidiet to prekvapenie v jeho ociach, ked si to natahoval a pozeral na mna, ze co to je!!!! 😀

bystricanka
26. mar 2008

ale chudáčik malý...však on ani nevie, že už má rok. Ale už sa teším na budúci rok. Už bude vedieť, že má narodeninky, tak aj tortička bude 😉

riusik..aj tebe Matúško dakuje za gratulation... 🙂 🙂

evka39
26. mar 2008

riušik,to vážne prvýkrát??????????????My máme soplíky pri každom prerezávaní zubkov 😖

eliska7
autor
26. mar 2008

dala som jej lízatko tak čuší 😀 rychle pišem,veru zase chripky uraduju 😒 maleho už dva dni boli hlava,zavolam na očne lebo už sme tam mali byť v januari-nejako som zabudla,ved o nič sa nestaram len o didi 😠

bystricanka
26. mar 2008

riusik..a čo tak fotočky do albumu, aby sme sa mohli kuknúť na tvojho synáčika? 😉

eliska7
autor
26. mar 2008

baby ako spoznam admina-pre buduce aby som sa vyhla trapasom 😀 😅

bystricanka
26. mar 2008

evka...aj my soplíme pri každom prerezávaní. Tak teraz soplíme tak uvidíme, či niečo aj vylezie 😉

bystricanka
26. mar 2008

eli..pri mene majú napísané "admin" 🙂

riusik
26. mar 2008

uhmm, prvykrat. nechcem sa chvalit ani nic zakriknut... pred vianocami mal maly vysoku teplotu. dvakrat. jeden den v dvojtyzdnovych intervaloch. nic, iba vysoka teplota - 39,8. a nesli mu ani zubky. volala som dr, povedala, ze by to nic nemalo byt, ale pre istotu nech prinesiem moc. priniesla a vysledky boli ok. k lekarke som nebezala, kedze do bolo vzdy v piatok popoludni, na pohotovost som nechcela a do pondelka po teplote ani stopy.

eliska7
autor
26. mar 2008

jéééj ja som blba,ani som nekukala len hned podraždene reagovala-taka vybušna som aj doma 😀

evka39
26. mar 2008

eli,nie si sama 😉

bystricanka
26. mar 2008

áááá nevadí eli...každý môže "zakopnúť". A pri tvojom ceckovaní sa to dá odpustiť, no nie admini?

riusik
26. mar 2008

bystricanka, ano, popracujem na tych fotkach. jediny problem je moja lenivost, pisem z notebooku a fotocky su v druhej izbe v pc. ale to nevravim, ze je problem, to len treba viac chciet 😅
asi dnes vecer, ked tomasa dam spinkat, tak sa na to vrhnem.

evka39
26. mar 2008

riušik,tešíme sa 😉

eliska7
autor
26. mar 2008

riušik,inak asi je niečom nato pravdy,že do roka sa lahšie odstavuje-odstavuju,aspon podla toho čo všelide čitam 😖

bystricanka
26. mar 2008

ok riusik...tešíme sa na 😀 😀

riusik
26. mar 2008

eli, ved to bolo v pohodke. aka vybusna? iba uprimna - co ti napadlo, si napisala. a slusne, ved si nebola ani drza, ani neslusna, iba uprimna... a tak by to malo byt.

bystricanka
26. mar 2008

evka kfgjoireao