• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

10. februára 2011 
ježiš evi tebe som chcela niečo napísať a vidíš to? Dieťa mi búcha po klávesnici a potom bludy posielam :grinning: :grinning:
26. mar 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bystr,asi nechápem,to mi píše malý?????????
no hlavne,že som pochopila :grinning:
joooj, dufam, ze stihnem :confused:

eli, aj ja si to myslim, vacsie deti su vnimavejsie, vedia si skor vydobit svoje... ja som tiez bola ako na trnoch, ze co este bude. a to som mala ovela jednoduchsie ako ty...
stale premyslam, co je pre tie deti lepsie - to materske mliecko co najdlhsie, ale menej stresujuce skorsie odstavenie a lahsie nabehnutie na umele. neviem. dokonca, co som tu citala, vela mamiciek dava detom uz aj od roka kravske. neodcudzujem, ale nemyslim, ze je to dobre. v dnesnej dobe... znecistenie vsetkeho... ekzemy, alergie,... ja sa to bojim este dat. a, vdakabohu, aj manzelik ma taky nazor ako ja...
26. mar 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi...ja som začala malý "dokončil" a ja som to omylom poslala :sweat_smile:
26. mar 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riusik..maš pravdu o tom kravskom mlieku. Aj keď to umelé ide fajne do peňazí, ale čo neurobíme pre zdravie a pohodičku naších ratolestí. Radšej ja jesť nebudem, len aby bábo malo, čo potrebuje. :wink:
26. mar 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bystricanka, tak tak... ale co ked ten moj krpec nechceeeeeeee to umele :frowning2: ale ako som pisala - nasli sme take, co neodmieta.
26. mar 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riušik,kedy sa malý narodil???asi sme rovesníci
26. mar 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, mrkla som fotky, kraaaasna eminka :slight_smile:
ale ma zaujala jedna fotka - pozerame rozpravky. mame rovnako stare deticky, ale tomasa telka vobec nezaujima. teda pokial nemyslim zapinat-vypinat a tak :grinning:
26. mar 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď sa malý sám odstavil pred 3 týždňami, dala som mu bebu. Všéétko vyzvracal. Tak som skúsila sunar. Ten je chutnejší a sladký. Tak odvtedy len ten. Vy ste skúsili všetky? Aj keď pravda je tá, že kúpiš napr. nutrilon za 400 korún, on ti ho odmietne a môžeš ho vyhodiť. :unamused:
26. mar 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi :grinning: presne 1. maj
26. mar 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bystricanka, zacala som bebou - podla nasej dr, ze najlepsia. potom nutrilon, sunar,... nechcel. a ako pises, kupis a vyhodis. ale aby som nemala az tak blby pocit z vyhadzovania, priniesla som to vsetko nasim, nech to daju aspon prasiatkam :grinning: snad si pochutili....
26. mar 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riu....joooj 1.5.? Je to pre mňa najsmutnejšie obdobie. :frowning2: Ale nejdem tu o tom písať. Nehodí sa to do tejto témy
26. mar 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este mame problem - ako to pit. tomas totiz pije zasadne iba zo slamky :confused:
26. mar 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme 4.máj a rozprávky u nás idú stále...vidíš,každé dietatko je iné...Ale Emka pozerá tak 10min aj to s niekym aby sa o tom mohla rozprávat ale som aj rada,nechcem aby len na telku čumela ale aj ked nepozerá,pustené to musí byt :grinning:
26. mar 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem ja...dieťa mi tu kňučí. Asi je hladný. Tak mu idem niečo nachystať a neskôr kuknem. Zatial papa. :slight_smile:
26. mar 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: bystricanka to ma mrzi. pre mna je to jeden z najkrajsich dni, logicky... ak chces, napis do ip
26. mar 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, mas pravdu. ved ja som rada, ze necumi do telky. ale zasa na chvilku by to nebolo zle. ja pustam malemu bebetv - to je super. pekne obrazky, pomale pohyby a prijemna hudba. normalne, aj mna upokoji :sweat_smile:
26. mar 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa, bystricanka :slight_smile:
26. mar 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule,ja som Emku odstavila pred mesiacom a ona od narodenia nechcela UM len ked mala mesiac a ja som bola v nemocnici ale to bola malá a teraz som jej dala kravské,ale ona sa len trošku napije a dost..Vôbec nevipije za flašu alebo tak pred spanim si pocická ani nie deci,tak dúfam,že nerobím zle,,,tiež sa bojím kadečoho...Ale papa vela jogurtíkov ako náhradu za mliečko a dr.povedala,že to stačí,že časom sa naučí pit aj mliečko...Moja švagriná dáva kravské malej ešte pred rokom ,teraz má mala rok aj 8mes.aa spravil sa jej at.exem :frowning2:
26. mar 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože,zase tie chyby,píšem rýchlo a nerozmýšlam ako,tak mi prepáčte
26. mar 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, je tu toho popisaneho vela na temu kravske mlieko a tak isto atop. ekzem... ekzem bud mas alebo nemas. ak ho mas ide o to kedy a cim ho vyvolas... ale ja si osobne myslim, ze ani z hladiska travenia este nie je dobre to kravske... ale ako som pisala nesudim nikoho. ja sa bojim, a preto ho nedavam.
ale som aj citala, ze dieta, organizmus, sam vie, co nie je prenho dobre, takze ak odmieta mlieko, je dost mozne, ze ma predispozicu na alergiu, a preto ho odmieta...
26. mar 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacujeme :wink:
26. mar 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no za kravske mlieko niesom ani ja-vec nazoru,myslim si že detičky by mali dostavať len to čo je pre nich-problemy sa nemusia ukazať hned ale v neskoršom veku,dospelosti :wink: že evi ako mala neterka :confounded: My sme skušali všetky značky a vždy som ich bud vyhodila alebo dala kamoške pre maleho ten vypije všetko :grinning: teraz už dlhšiu dobu davam sojove mliko-do varenia a skušame miesto mojho,toto akotak akceptuje a vlastne ine ani nemože kedže je alergicka na bielkovinu krav.mliaka :unamused: danko sa hra s malou,tak rychle pišem čitam neviem čo skor :sweat_smile:
26. mar 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, sojove - nejake specialne pre deti? alebo klasika ako napriklad taka zelena krabica so zajacom?
blba otazka??? :fearful:
26. mar 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ine ani nenajdeš,teraz v tescu je lepši vyber-z pridavkom calcia,bez laktozy a tak,ale všetko je zaklad zeleny zajac :grinning: momentalne mame doma aj take aj take,lebo teraz čo ma multivitaminove,je oranžove od karotenu :confused: čo ma dosť zaskočilo,ked som jej to davala :confounded: ale jedine toto trošku vypije-ale stejne to nevymeni za moje,ked som jej vnoci chcela dať tak najprv 1.5 hod chuda revala až potom to od smadu vypila :confounded:
26. mar 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to skusim aj ja. mozno sa mu zapaci. lebo zatial sme nasli iba take, co musime kupovat v rakusku. nemame to sice daleko, ale predsa...
a chudatko, hodinu a pol plakala?? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. mar 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, už som tu. Dieťa napapané. Teraz ho ešte kŕmim rožtekom, aby čušal :grinning:
skúsila som mu dať pribináček - vybodol sa mi naň. On také fajnotky vôbec nemá rád. Nezje ani výživu. :unamused:
26. mar 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani tomas, nemusi pribinaka... i ked niekedy ho zje ze az zaprasi :sweat_smile:
26. mar 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možnože mu časom príde na chuť...ale je to dobrá dražoba. :angry:
26. mar 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok