Darčeky na Mikuláša. Poraďte!

tilly
22. nov 2006

aké sú vhodné darčeky na miluláša deťom okolo roka?

nechcem mu dávať čokolády a tak, ale neviem, čo lebo hračky dostane na vianoce, chceme si dať do okna čižmy, do nich darčeky, skrátka už si chceme urobiť takú atmošku, veď už to trošku vníma...

diablo400
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diablo400
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diablo400
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
f.nina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ramzesa
5. dec 2007

nas starsi ked bol malicky na prveho mikulasa dostal obrovsku zabalenu mrkvu 😀 a tiez nejake drobne hracky od babiek a samponik ci co 😅 no a ovocie. A mala tiez ovocie a nejake drobne vecicky ajked sme povedali,ze iba jedle cosi ma mikulasik doniest. A ked bol vacsi tak Pribinaciki,ovocie, musli tycinky ma rad,vyzivky a pod. No a cokoladu jedol ked mal dva rocky. Nejaka maminka tu pisala,ze az po troch rokoch, no ja som si to tiez vravela,ale dieta vie,co je fajne,staci ked mu to zavonia pred nosom 😀. A malicka uz teraz musela trosku ochutnat,jej prva ochutnavka cokolady bola bez mojho vedomia,ked sa starsiemu vysipali lentilky a jednu sme nenasli. Na druhy den cosi papa,som sa zlakla,ze gombik alebo nieco male. Pusu ani za cely svet neotvorila a ked dopapala povedala mnaaam a vonala za cokoladkou 😅 . Alebo vecerali krupicu a starsi mal posipanu grankom,dovtedy nejedla pokial nemala presne to iste co starsi...takze tak sme ju uchranili pred cokoladkou,ani do dvoch rokov nie este do troch 🙄 .

ivce
5. dec 2007

f.nino moc se ti omlouvám, že jsem dala OMYLEM zrušit tvůj příspěvek 😉 🙂 tak jsem se rozohnila na toho nad tebou, že jsem se překlikla 🙂 tak promiň!!!!!

u nás dnes Mikuláš byl a mě donesl knížku pohádek, abych maličké mohla číst před spaním

f.nina
5. dec 2007

Jse nic nestalo taky mne to nakrklo,je mi líto že tady občas příjde takový ftipálek a uráží ☹

ivce
5. dec 2007

no ale bylo to od něj fakt hrubé 😠 a já slibuju, že už tě nikdy nenechám smazat 😀

f.nina
5. dec 2007

jj hrubé to bylo a mám to u tebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivce
5. dec 2007

😀

zirafka105
5. dec 2007

holky, zpatky k tematu 😉

ivce
5. dec 2007

f.nino, takže co ti ten Mikuláš donesl? 😀 ať nás Žirafka nemusí napomínat 😉 😀

zuzu13
6. dec 2007

no veru, okrem ovocia, nič zdravé...a nakoľko to dostali ráno, bolo aj po zdravých raňajkách 😀 😀 😀 ...no čo raz do roka majú aj v pekle hody 😀

maca793
8. dec 2007

tak čo dostali vaše ratolesti na mikuláša? my sme hlavne ovocie, detskú výživku a piškotky, ale aj hračku. 😵

f.nina
8. dec 2007

ivce:nám mikuláš donel hlavně spoustu banánku,přesnídávek a taky pár hraček a čert nám to donesl osobně a malej z toho byl tak nadčenej že příští rok zopáknem ale nevím,nevím 😀

maca793
8. dec 2007

ja by som tiež chcela aby malej osobne priniesol miki darčeky, ale ona sa ho strašne bojí ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kajamolit
10. nov 2019

@tilly moja ma 10 m a papa sušené hrozienka

tilly
autor
10. nov 2019

@kajamolit to je super. Otázka je z roku 2006, môj syn má už 14 rokov 😊

emmabenkova
12. nov 2023

Celkom zaujímavý článok o tejto problematike: https://svetoverecepty.sk/darceky-na-mikulasa-p...