Dieťa papá piesok. Čo mám robiť?

edita33
18. apr 2008

AHOJTE MAMKY,VIE MI NIEKTORA PORADIT PRECO MOJ DROBEC PAPA PIESOK?...(len mi prosim nepiste ze mu mam dat najest) 😀 😀 😀 .ale vazne pred rokom ako rocny ho ochutnaval a mysleli sme ze ho to prejde,ale toho roku ho to chytilo este viac,tak si nalozi usta a potom prezuva az mu tecie blato z pusi,lekarka mi vravi ze nemam chodit na ihrisko...(a kde mam ist????),ale povedat mi nevie ci mu nechyba nejaky vitamin,(poz.:..este kojim.)no co mam robit???? 🙄 🙄 🙄

libka1
4. aug 2009

vsetky deti papaju piesok, ci nie? 😕 😀

len.petra
4. aug 2009

libka 😀 a keby len piesok 😉

simona55
4. aug 2009

no prave som chcela napisat e aj moj maly keby len piesok jedol.ale on co najde od cigarety az po kvety ,to je normalne 😀 😀 😀 😀 😀 pozuje a vypluje,ked vydim tak zoberem a ked nevidim ta zzuje a vypluje. 😝 😝 😝 🙂

medka29
5. aug 2009

môj syn je cele hrste piesku s absolutnym nadsenim. Na gastrovysetreniach nam lekarka povedala ze ide o tzv. pizza efekt a ze je to normalne. Malemu to pomaha s travenim, ja som jedla omietku🙂
tak z toho vedu nerobim, spravila som malemu komplet krvne vysetrenie ci mu nahodou nieco nechyba...no a nic🙂

tak ked sa uz napchava az moc tak zakrocim...hadam mu to do osemnastky prejde

atrami
5. aug 2009

Piesok je ešte dobrý.
Moj syn 2 dni vyhľadával špaky ☹ ☹ ☹

andika10
10. aug 2009

aj moja malá papá piesok na verejnom pieskovisku jej to vobec nedovolím koli psom a mačkám ale doma ho prikrívame a tam keď to nezbadám a piesok takoblíže tak z toho nerobím tragédiu. Ja som jedla uhlie a este žijem. Neviem čo mi na tom chutilo 😝