Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
23. sep 2009

roka mna to napadlo hlavne v suvisloti s kamoskou, ktora koji a chce odstavit malu, je tak stara ako moj maly aj tvoj. dr jej povedal, nech nejde na um, ale rovno kravske. tak osm volala ja svojmu a bolo vyriesene. Je to dobry lekar,tak mu verim.

Miska ani nam sa neda dat uplne do lahu, bol tam. neviem ci tvoj maly, ale moj maly nikdy moc nespaval v ociku, iba ked bol uplne babinko. ale zimu sme este prezili vo vanicke, asi v marci isiel do sportovej.

ja mm hovorim, ze maly potrebuje suronca. len mam statnice v juni, tak nechcem byt moc tehu, keby amm problemy ako predtym. musime pockat teda chvilku etse.

sophie1981
23. sep 2009

miska a co tak spravit tehu test...ak ti to uz mesiac meska..... 😕 ...aspon vies na com si.....

idem aj ja do hajan....ja som modre s neba ani nepozrela, ked som videla to dietatko, hned som prepla ja teraz take nemozem pozerat..... 😔

dobru noc vam vsetkym.... 😉

sophie1981
24. sep 2009

dobre ranko.......idem sa pochvalit...dnes sa nam narodilo krstniatko Samko, 3700g, 53cm.......sa tesiiim.... 😵 😵 😵 😵 😵

zuzka1.
24. sep 2009

dobre ranko, jjeeeej sophie to bude pekny den dnes u niekoho 😉 pekne oslavte.

megi93
24. sep 2009

miška a pozerala si aj mimibazar?

sophie1981
24. sep 2009

uz sme troska oslavili...cakam, kedy svagor posle foto...skoda ze su tak daleko, hned by som utekala malho popucit troska.......sestra mala super porod...rodila v Ruzinovskej a porod mala od 3 do 5 a to aj s cestou do porodnice..... 😀 ...

dnes idem malej po pas...akurat mi dosla sms, ze uz je ready......som zvedava na tu jej foto..... 😀 😀 😀

vinifera
24. sep 2009

Sophie to je tá kočka čo si ju mala stým "brušiskom" odfotenú v albume? Že sa malému nechce von? So počkal na pekné teplé babie leto - bude to špekulant. 🙂))

sophie1981
24. sep 2009

ano vini...to je to brusisko...maly sa zlakol, dnes mali rozhodnut, kedy ho vytiahnu, tak vyliezol sam..... 😅 ...padam po ten cestovny pas...pa

sophie1981
24. sep 2009

foto v albume....

cestovatelkaandrea
24. sep 2009

Caute bambule, tak uz som tu skoro v pohode. Vcera mi to pomohlo lezat cely den v posteli.
😉

roka96
24. sep 2009

Ahoj Andrea..
😉

roka96
24. sep 2009

my sme teraz prišli z toho EEG.. výsledky budú v pondelok tak uvidím...ale mám statočné maličke Mišiatko...Pred ním bol jeden chlapček asi vekom ako on..on celučku polhodinu plakal ale tak riadne. a ked vyšiel úplne červený vzlykal.. mne až zle bolo. ale moj plakal iba, ked mu tu čiapku dávali - no ale to poriadne on neznáša čiapky, hádzal sa, trhal, a bola som upozornená, že čiapka stojí 7000sk tak aby ju neroztrhal..ale potom sme sa hrali a neplačkal, naštastie... 😝

krpito
24. sep 2009

ahoj roka96, aké máte problémy ? (samozrejme ak chceš napísať), nie je nič horšie ako neistota keď dieťatku niečo hrozí. Držte sa a ver, že bude dobre 🙂

miskachrumka
24. sep 2009

ahojte......sophie z jednej strany testom velmi neverim ale pravdu povediac ma porazi ked tam budu dva! 😠 😠 roka aj mne to hovori vkuse ved sa neboj ved si davam pozor vkuse ze co stresujem ze aj keby som bola tak on vie ze to bude dievca ze budeme mat par a ja ze mne sa to vtipne nezda ja niesom pripravena este na 2deti 😕 🙄 jemu sa to hovori ked je v praci vecsinou!ale brucho ma boli už tyzden a nic!ale vidno nanomk ze stresuje al etak keby už tak co narobim ale mame strach skor zej miojej rozrezanej matrnici!pravdu povediac toho sa bojim najviac! ☹

krpito
24. sep 2009

roka96, IP 🙂

roka96
24. sep 2009

krpito my máme stále nejaké problémy od narodenia..naštastie všetko vždy ok dopadne..
na EEG sme boli kvoli tomu, že zo sna robí také mostíky, akoby nejaky krč a z toho začne plačkať, musím počkat kým sa uvoľni a až potom ho dokážem zdvihnúť..a to je celučku noc. tak uvidíme na neurologií.
krpito to máš pravdu je strašne behat po doktoroch a ked sa Ťa pýtajú, či nikto nemá v rodine epilepsiu atd atd..ale ja verím, že bude všetko ok...určite bude všetko ok..
ja som taká precitlivelá na neho, jemu aj ked krvičku berú a mna pošlu za dvere a počujem ho mám pred plačom..ale to pozná každá matka..

roka96
24. sep 2009

Miška testy sú spolahlivé...ja nikdy nezabudnem ako mne vyšiel ten moj pozitívne..ale my sme tušili a to štastie, čo nás potom oblialo..krása.. ale prvé je prvé, aj na druhé sa budem tešit ale ešte nejaký čas to chce 😅

krpito
24. sep 2009

presne tak, ja som včera videla toho chlapčeka z Modrého neba čo má chudiatko nádor na mozgu, to je strašné, som plakala ako dážď a ďakovala za to, že mám zdravé dieťatko 🙂

roka96
24. sep 2009

krpito aj ja... 😔 ja si vždy pomyslím, že by to bol moj drobec a ja by som to asi neprežila...nech je radšej niečo mne ako jemu..

nikollette
24. sep 2009

Dobré ráno...

NO my sme dnes od 10:30hore, malý sa trošku hral napapal a, a už hajinká zase 🙂

Roka, bude to v pohode, neboj 😉
Ja som bola tiež vždy precitlivená ked malému brávali krvičku kvôli chudokrvnosti a dlhej žltačke ☹
A odkiaľ mu brávaju teraz krv? Už z ručičky nie? Môjmu brávali z hlavičky, juj chudiatko...

Miška tiež by som si spravila test, podľa mňa sú dosť spolahlivé 😉

roka96
24. sep 2009

Niki brávali nám doteraz z hlavy, lebo vraj iné žilky nevideli..ale teraz už z ručičky má tam modrinku, lebo on sa strašne hádže!!!

nikollette
24. sep 2009

Aha, ale podla mna je to menej drastické z tej ručičky ako z hlavičky...
aj ked oboje je teda nič moc, a pre matku najhorší pocit ked vie že jej dieťatko trpí, aj ked len chvílku..
ale prežijú to, len aby horšie veci neboli, no nie?

vinifera
24. sep 2009

Niki neprovokuje, že dobré ráno.....
Šli sme spať o jedenástej. V noci tri krát kojili a od pol siedmej sme hore. ....

nikollette
24. sep 2009

Kati neprovokujem 😉

Inak Miška skús MMB (mimibazár) tam určite niečo nájdeš, čo hladáš...
ja tam vždy všetko nájdem 😀

roka96
24. sep 2009

ja aj na babybazar.sk

nikollette
24. sep 2009

Ja si tiež plánujem malého nosiť ešte v zime v hlbokom 😅 😅 😅
neviem či sa nám to podarí, teraz sa ešte aj s fusakom do kočíka zmestí, ale uvidíme v decembri 😅

Vyrežem mu diery na nohy a bude 😀 😀 😀

roka96
24. sep 2009

no ja tiež neviem ako v zime, ale asi budú prechádzky a sanky- ak sneh napadne..mne už ani teraz nechce byt v kočíku, a zaspat my tam nezaspí vobec ☹

nikollette
24. sep 2009

Moj zase berie kočík ako uspávadlo, ked ho tam položím už kómuje 😅

Inak baby moj začal strašne rád spať na brušku, stále sa prevráti v noci na brucho a tak spí...

krpito
24. sep 2009

nikoll, môj tak spí od narodenia 🙂