Hračka so zvukom do postieľky pre 3-mesačné bábätko.

kikimon88
4. apr 2020

Dobrý deň, prosím vás sú tu také maminy čo ich cca 2-3 mesačné bábätká mali problém zo spánkom a pomohla alebo nepomohla nejaká hracia hračka do postieľky alebo niečo také? Ak áno, aká? Ďakujem.

lula313
4. apr 2020

My sme učili na rituál, cumlik, hracka a melódia. Teraz má dva roky a doteraz tak fungujeme, pripadne si sama zapne melódiu, keď sa v noci zobudi a sama sa tým uspi..

kikimon88
autor
4. apr 2020

@lula313 aká hračka? Ďakujem 😊

ellieellie
4. apr 2020

Áno, nám pomohla Ollie. Koľkokrát začne malý počas spánku (už má teraz 10 mesiacov) poplakávať, sovička sa automaticky spustí a tá melódia ho uspí, nemusím k nemu ísť... Ale pri prvom synovi to nefungovalo 😀

lula313
4. apr 2020

@kikimon88 najprv sme mali tento klasicky kolotoč https://www.rajhraciek.sk/fisher-price-kolotoc-... a keď si ho sťahovala, asi v roku, presli sme na toto, čo si zapína pekne dodnes sama https://www.bejbynet.sk/fisher-price-uspavacik-...
U nás je hlavne vyhoda, že to berie ako rituál, keď ju ulozime(od 6 mesiacov spi sama v izbicke), tak vie, že keď má tie tri veci(cumel, hracka, hudba), tak sa ide spat a my mozeme hneď z izby odist, netreba ju utešovať, či uspavat..

kikimon88
autor
4. apr 2020

@ellieellie veď to, že to ak to nebude fungovať. Lebo u nás je ten spánok boj. Keď niečo zaberie tak na chvíľku...

kikimon88
autor
4. apr 2020

@lula313 to máte dobre 🙂

saxana000
5. apr 2020

My sme mali medvedika co sa natahoval pustali sme ho este v brusku k tomu dudlik a mojkaca stal sa z toho rotual a naucila sa zaspat sama.bol od Natou.ked sa nam pokazilo natahovanie kupila som v Nayku taku korytnacku s melodiami a projektorom hviezdickami co menia farbu.da sa to zapnut samostatne bud svetlo alebo iba hudba na vyber je asi 30 melodii a 5 urovni hlasitosti je tam aj nejake cvirikanie a tlkot srdca..strojcek sa da vybrat a plysova korytnacka oprat.mame ju uz treti rok.trosku opacha na prenasanie ale mame ju radi...

bobula46
5. apr 2020

Pozri ešte my hummy šumiaci medvedík. Kúpila som ho kamarátke, jej maličká bojkotovala každý spánok. Vraj je to teraz stokrát lepšie

kikimon88
autor
6. apr 2020

@saxana000 ďakujem 😊

kikimon88
autor
6. apr 2020

@bobula46 áno pozerala som a rozmýšľala som nad tým len sa bojím či to bude fungovať.

malfea
14. apr 2020

@kikimon88 aj ja používam MyHummy. Aj nechceš hneď investovať, odskúšaj si, či vôbec reaguje na biely šum a pod zvuky. Pusti to napr zo Spotify alebo YouTube.

kikimon88
autor
19. apr 2020

@malfea reaguje mi nato. Ukludni ju to aj driemka popritom. Len o cca pol hodinku je hore. Tak teraz neviem kedy to vypnúť.

malfea
20. apr 2020

@kikimon88 tak je dobre🙂 napr. My Hummy tá vyššia rada funguje tak, že sa to samé po 60 min vypne a keď dieťa začne plakať alebo je nejaký silnejší zvuk, zase sa na pár min zapne a takto to môže ísť celú noc. To, že sa zobudí po polhodine je normálne. Ja som to robila tak, že som to pred mojím odchodom pomaly stišovala až úplne vypla. Ale môžeš to nechať potichšie bežať ďalej a napr keď ju prídeš zas nakŕmiť a ona už bude taká rozospatá, že ľahšie zaspí, potom to vypneš. Otestuj, čo sa vám osvedčí.

kikimon88
autor
20. apr 2020

@malfea chcela som to skúsiť len som to nechcela hneď bezhlavo kupovať lebo zas to nie je najlacnejšie. Skúsila som aplikáciu a reaguje mi na šum. Na melódie a uspavanky ani nejako nie. Tak uvidím, rozmyslím si to ešte. Ďakujem 😊