Jasle s babysittingom v Bratislave

jarkaaaa
19. dec 2016

Poradite jasle v Bratislave, kde umoznuju babysitting aj v ich priestoroch? Maly ma 15mesiacov, potrebovala by som babysitting na 2-3 hodiny denne kvoli praci. Nechcem ho davat do jasiel, chcem aby mal jednu osobu, ktora sa mu bude plne venovat a nie 5 deticiek na jednu pani ucitelku. Zaroven ale sa mi moc nepozdava myslienka cudzej osoby u nas doma, a jaksi mam pocit, ze ak by sa starala o maleho slecna alebo pani z jasliciek, tak jej mozem aj viac doverovat aj v ramci toho, ze sa bude dobre starat o maleho a zverit jej ho (vs niekto len tak cez inzerat alebo z agentury, to mam trosku obavy zverit maleho). Idealne Petrzalka, Stare mesto alebo Karlovka.
Najprv adaptacia spolu, aj doma, aj v jasliach ale potom postupne uz len maly sam s opatrovatelkou v priestoroch jasliciek. Poznate? Mate skusenost?

rhiannon
27. dec 2016

@jarkaaaa to ako pozadujes, aby v jaslicach mali jednu separe miestnost pre tvoje dieta a jednu opatrovatelku, ktora sa mi bude venovat par hodin, kedy ty budes potrebovat akurat? A tie dalsie hodiny ta izba a opatrovatelka budu nevyuzite? To je hlupost, to nikto nerobi. To skor si najdi opatrovatelku, ktora ma prax z jasli. Na webe domelia je takych kopec...

jarkaaaa
autor
27. dec 2016

@rhiannon nie, samostatnu izbu jasne ze nie. S ostatnymi detmi, ale s vlastnou opatrovatelkou/babysitterkou/ucitelkou. Take male dieta, to mi pride ze nanho bude dost ze bude bezomna, nie to aby sa este delil o pozornost s dalsimi detickami, specialne ten nas... Da sa to, jasle/skolka ma dievcata na vypomoc alebo babysitting domov, napr studentky, ktorym vyhovuje len par hodin denne. Uz som aj nasla, takze da sa to🙂

nazaria
26. sep 2022

@jarkaaaa prosim vas, kde ste take opatrovanie nasle? Mala by som tiez zaujem. Vdaka