Jasle v Leviciach a vaše skúsenosti

angelina28
2. dec 2009

ahoj maminky,
má niekto skúsenosť s jasliami v Leviciach? Uvažujem o tom, mám 15 mesačnú dcérku...ďakujem.

anitac
11. dec 2009

Jasličky v Leviciach chvália.Aj ja tam chcem dať syna,ale až o rok ak sa mi podarí zamestnať.

juja2
8. nov 2011

Angelina, ako? Mas uz skusenost s jaslickami v LV? Maju vobec webovu stranku? Hladala som ale nenasla som ziadne informacie ani fotky.

dia2006
11. nov 2011

Ahojte, kto ma zaujem o podrobnejsie info o jaslickach v LV, poslite mi spravu. Inac, mam same pozitivne skusenosti.

rosannar
11. nov 2011

ahojte...ja mám syna v levických jaslickách a som nadmieru spokojná.....zatial je tam len mesiac ale žiadne negatíva.... 😉

hadassah
22. nov 2011

@rosannar ahoj, od akého veku sa môže dieťatko umiestniť v jasliach? A ešte sa chcem spýtať, je v LV jasliach nátresk, myslím, či nie je problém s voľným miestom, ako to býva v prípade MŠ? Ešte nemáme bábo, len ma to tak zaujíma, lebo asi si nebudem môcť dovoliť ten komfort byť doma 3 roky 🙂

rosannar
23. nov 2011

@hadassah ahoj...jasle sú pre deti od 12 do 36 mesiaca čiže vlastne do troch rokov ale už od troch rokov sú MŠ...nátresk tam je stále lebo sú to jediné jasle v LV a aj v okolí...sú tam dve triedy, v jednej sú deti od toho 12 mesiaca a tam musíš dať min. rok dopredu prihlášku aby sa tam možno dieťa dostalo takže vlastne ked porodíš 😀 a v tej druhej tú tak od tých 18-20 mesiacov a tam aj teraz sú asi dve voľné miesta.... 😉

franci1
1. okt 2016

@dia2006 Dobry den, mohla by som poprosit o info ohladom jasliciek 🙂 dakujem

mackoromanocka
10. okt 2016

mne dcera chodi do LV jasličiek uz od februára, a som nadmieru spokojna, musim vyzdvihnut aj pracu sestriciek-zlaté zeny, neviem najst ziadne negativum..🙂..len sa treba pripravit nato ze dietatko bude bývat zo zaciatku chorlavejsie-ale to sa upraví..a samozrejme dat si ziadost aspon pol roka dopredu 🙂

franci1
10. okt 2016

@mackoromanocka pisala som vam IP 🙂