Kedy ustane rev pri uspávaní dvojičiek?

ktochytavzite
4. aug 2019

Baby dojedy Vam deti plakali pri uspavani?Uspavam v hackach,kociku cez den avto vtdy najskor sa musia urevat,obcas aj 15-20’ kym zaspia.Starsia tiez tak plakavala ale ona na rukach bola usoavana,len uz si nepamatam ze kedy lepsie bolo.A este ,oni sa non stop budia pocas spania,ze stale sa bud kocikuju a aj to sa budia a revu a v hackach tiez sa musia natriasat.Cele kopir starsej dcery inak.Alevtiezo suveste aj skor naridene v 32tyz teraz maju korigovany vek 3,5mesiaca.Kedy sa to zlepsi?

colanna
4. aug 2019

Aj moj sa musel predtym vzdy vyrucat,zlaty bol spokojnucky vysmiaty az do chvile kym som ho chytila ze ideme spat,no hotovo konecna,musela som si stuple do usi dat a tak si porucal na rukach aspon 10 minut a potom sa zacal uspavat,ale tiez si to uz velmi nepamatam dokedy,mozno pol roka tristvrte...ale no co narobime vsetko je len take obdobie

marguay
4. aug 2019

Necitala som vsetko ale niektore deti su proste take. Moja mala od 2 mes zacala takto spat, ze sa zle uspavala a budila sa pri prechode do dalsieho spank cyklu. Jedine co pomohlo mne bolo uspavanie v satke a ked sa preberala len som sa pohupala a zvycajne zaspala este na polhodku. Nesmela som ale zlozit zo seba inac by zo spanku nebolo nic. Zlozit sa dala po uspati v satke asi okolo 18 mes aj to sa obcas zobudila. Ak nahodou spala v kociku ktory neznasala, tak len nasilu, s revom a max 30 min. Prestalo ma to bavit a presla som len na satku. Hacka u nas bola iba na hranie. Ja uspavanie neznasam doteraz a to su uz 2 roky. Je to trosku lepsie, ale zas asi len o polovicu. Sama pri kojeni zaspi obcas. Do roka vobec. Niektore deti potrebuju kontakt a pohyb pri spani, rytmus. Ine si lahnu a zaspia same s cumlom v ruke. Poznam take. Ale to su presne tie nekontaktne, nemojkave deti. Vystacia si same. Asi take mat nebudes. Tak len vydrzat.

dudos
4. aug 2019

@ktochytavzite nie z osobnej skúsenosti ale zo skúsenosti mojej sestry, má tri deti z toho jeden pár dvojčiat. U nich sa to ustálilo zhruba po troch rokoch. Extrém, viem. No tak to bolo. Sestra bola nie jeden krát na prášky. Mali za sebou noci, keď boli aj 17 x hore. Neviem ako sa to dá ale bolo to tak. Deti museli len vyrásť. A skúšali úplne všetko. Naozaj ťažké obdobie, moja sestra je pre mňa hrdinka, fakt. Mám jedno dieťa a to mi od narodenia spinká celú noc. Až na pár nočných desov a keď bol chorý ale inak sa nám budí len na cikanie alebo na pitie.

ktochytavzite
autor
4. aug 2019

@dudos o,tak to je pekny priklad,ja sa teda ani stazovat nebudem;)V noci spali dobre,triska sa pohorsili ale oproti tomu,co mala tvoja sestra je to nic.A ona ich kojila?

lenteraz111
4. aug 2019

@ktochytavzite nemajú malo železa? Čítala som o tom článok nedávno. Vraj vtedy sú deti nepokojne a zle spia.

ktochytavzite
autor
4. aug 2019

@lenteraz111 maju ale beru narosan ,vidis len starsia dcera taka isra zeby aj ona mala malo zeleza?Ale vdaka za radu.