Kočík vhodný do lietadla

andrbeata
5. dec 2017

Ahojte! Chcem sa spýtať, či nemáte dobrý tip na kočík a autosedačku, ktorý sa dá zobrať na palubu lietadla? Príp. aké máte skúsenosti?

legotska
28. dec 2018

@yanni môžem sa opýtať na tento kočík yoyo? Viem, že nemajú opierku na nohy, ale na vašom ju vidím. Ako to máte riešené prosím vás? Ďakujem za odpoveď

yanni
29. dec 2018

@legotska originál neexistuje. To som objednávala na skúšku z AliExpress. Pasuje to perfektne. Aj to čudo cez brucho.

legotska
1. jan 2019

@yanni ďakujem za odpoveď. Preto sa pýtam, lebo to vyzerá ako original, ktorý je od kočíka. Ak by ste bola taká zlatá a poslali mi link na tú opierku, bola by som vám vďačná. Čo myslíte tým cudom cez brucho? Nič som si nevšimla 🙈

yanni
1. jan 2019

@legotska žiaľ link nemám. Ja som to objednavsla pred takmer 2mi rokmi. A to zatiaľ prvý a posledný krát v Alí. Hod si na AliExpress do vyhľadávača Babyzen yoyo a ono ti to nájde všetko, čo je kompatibilné.
Rozmýšľala som dlho, ako sa to čudo cez príchod vola po slovenský. Haha madlo to je. To tie yoyo nemá ako originál.

luciletosnik
23. júl 2019

@biokozmetika nosi sa uz kociar aj na palubu... musi mat rozmer prirucnej batoziny ..... napriklad Cam cubo evo a aj ine su uz, ktore sa daju vziat priamo na palubu ....