Pasenie ovečiek

nanka3
5. nov 2014

Ahojte, moja takmer 3-mesacna dcera pri lezani na brusku pekne drzi hlavciku (v podstate od prveho mesiaca s tym nema problem), ale v poslednej dobe, ked ju dam na brusko roztahuje ruky do bokov (ako lietadielko 🙂 ) a nechce ich drzat pred sebou, potom lezi na hrudniku, ruky a nohy dohora... je to ok? Do dnesneho dna som si myslela, ze je to v pohode, ale dnes mi dr. vravela, ze by ich mala mat pred telom, nie davat ich nabok, ja jej ich stale dam dopredu, ale prejdu 2 sekundy a opat je to lietadlo, ako na tom boli/su vase deticky?

jongopongo
6. nov 2014

Moja 15 mesacna dcera tiez mala takuto fazu, uz teda neviem kolko mala meisacov, ale mohlo to byt v tom obdobi ako pises, Este dnes sa na tom moja sestra smeje aka bola smiesna ked to robila, Nasa je uplne v poriadku , uz pomaly od 10 tich mesiacov beha, takze mozno tie pohybovo zdatnejsie robia to "lietadielko " :P

dejna20
6. nov 2014

@nanka3 aj moj to robil, ale asi neskor. Mne akurat na babyfite vravela, ze ho mam stale opravovat, aby si posiloval chrbatik. Ale teda pohybovo zdatny nebol, plazit sa zacal v 8mes. Stvornozkovat v 11m a chodit v 14m.
Ale on je skor na rec ako na pohyb 😀
A je teda zdravy a ok