• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

5. júna 2017 
Ahojte, ma niekto skusenoti so sukromnou skolkou Rozpravkovo v Devine (patzri pod Gymnazium Ceska.
16. feb 2014 o 16:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepsia je vseobecna sk.......sukromne skolky ma uz hocikto!
16. feb 2014 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby skúsenosti s Materskou školkou Krasňanko v Rači, je to školka s výučbou montessori. Ďakujem, kľudne aj do IP
16. feb 2014 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba01 - ano, ja vozim dcerku rano sama... ale ten autobus mozem preverit - velmi rada!
16. feb 2014 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobry den, ma prosim niekto kontakt na malu (miniskolku/kolektiv) v Ruzinove (ulice Ruzova dolina, Mliekarenska, Trencianska, prip. Prievozska)? Net som uz preluskala, najblizsie je Stvorlistok (ale to je sukromna, viactriedova skolka - vela deti, caste choroby..), miniskolka najblizsie Alicka (detske centrum na Karadzicovej, ale to je uz od ruky....). Dakujem velmi pekne za IP! :wink:
6. mar 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
21. máj 2014 o 13:15 • hanca2012
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
23. máj 2014 o 12:39 • kidsparadise
@bublinka111 ahoj, môžem ťa poprosiť o názov tých jasličiek, zháňam pre malú malý kolektív a čo píšeš sa mi pozdáva. Moc dakujem.
11. jún 2014 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasličky so škôlkou v Rači - malý kolektív, rodinná atmosféra. Info IP
12. jún 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca92 ahoj ak hladas skolku s malym kolektivom tak urcite skolka Kolibrik pri Horskom parku. Malo deticiek v triedach. Individualny pristup, pekne prostredie, a dobra strava. Stale vymyslaju pre deti rozne aktivity a hlavne teraz v lete. Za skusku to stoji. My sme spokojny uz pol roka a hlavne beru pocas roka deti co je dost prakticke pre maminy co pracuju.
29. júl 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň dámy :slight_smile:

viete mi prosim poradit nejaku dobru sukromnu skolku v ruzinove....nasiel som na nete nieco taketo https://www.facebook.com/cablkova ci nahodou nejaka mate skusenost :slight_smile:
13. aug 2014 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by som aj ja rad vedel kde dame mrnusa nasho :slight_smile: ma niekto skusenost s touto novou skolkou? https://www.facebook.com/cablkova

dakujem damy :slight_smile:
13. aug 2014 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja vas chcem upozornit na moje negativne skusenosti s p. Kikusovou (byvala skolka u Sonicky na Tupolevovej). Dnes ma sice vraj otvorenu uz dalsiu
Navstevovanie skolky bolo OK, az do momentu, ked nam p. riaditelka oznamila, ze sa od 01.07. stahuju z Petrzalky do centra. Ti, ktorym to nevyhovuje, mozu skoncit, ze uz ma nahradu. A tu sa zacali nase problemy, kedze som bola jednym z tych, ktorym to nevyhovovalo. Nielen ze skolka bola uz 30.06. zatvorena, bez upozornenia a oznamenia, jednoducho pridete a nemate kam syna dat, ale do teraz (14.08.) mi neboli vydane synove veci (papucky a nahradne oblecenie), napriek tomu, ze mi to p. Kikusova viackrat slubila. A este sa tvari, ze jej robim zbytocne problemy, ci ju ja nedokazem pochopit. Ale to, ze papucky za 25 eur ma u seba a musela som synovi kupit nove, ju nezaujima. ked mi ich vrati (ak mi ich vrati), budu uz synovi male....
RUKY PREC!!!!
15. aug 2014 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vyborne jaslicky so skolockou Svet rozpravok.uzasne ucitelky perfektny pristup.nadmerna spikojnost.a najlepsie ze nax 10deti v triede a dve ucitelky takze sa im plne venuju:slight_smile:aj cenovo pristupna:slight_smile: svetrozpravok.sk horsky park
19. aug 2014 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som dostala od viacerych tip na nove detske centrum/skolku pre deti od 2 do 6 rokov na Kramaroch, vyucuju aj taliancinu ako prvi v BA, buduci tyzden sme si tam dohodli stretnutie. Skuste pozriet www.centrumfiorellini.sk
29. aug 2014 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska332
Ahoj Eliska, bude otvárať riaditeľka s 20 ročnou praxou centrum, výučba ruské a anglického jazyka v centre, kúsok od Safka. Informuj sa priamo u nej, ak ťa to zaujíma - Barbora Danihelova 0903 937143.
1. sep 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dai presne v tej oblasti na dostojevskeho rade, vedľa Safarikovho námestia sa otvára detské centrum dostojevskeho, parkovanie, certifikovaným dodávateľ stravy, nové priestory, skús Barbora 0903 937143. A.
1. sep 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. sep 2014 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Advokát mal pravdu. Včera som bola v Eurovei a v obchode s hračkami som dostala leták. :slight_smile: Detské centrum otvára od 1.10.2014 a ponúka ruštinu a angličtinu v Starom meste . Opatera detí aj po večeroch a víkendoch. Zavolala som a na druhej strane sa mi ozvala pani riaditeľka. Bola veľmi milá a zodpovedala mi na všetky moje zvedavé otázky .Potešilo ma, že nič nebol problém.Tak super. Ideme do toho. :slight_smile:
2. sep 2014 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, ma niekto z vas skusenosti - dobre aj zle - so sukromnou skolkou v Horskom parku - LIMBA,
Vdaka
3. sep 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@navonka mozem sa spytat ake su pozitiva takejto skôlky ?
4. sep 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím má niekto skúsenosť so súkromnou škôlkou Montessori svet na Mozartovej? Kľudne aj do IP, ďakujem!
11. sep 2014 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babula9 Ahoj, prosím ako sa volá táto škôlka? Ďakujem.
11. sep 2014 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Detské centrum Dostojevského je pri Šafarikovom námestí a berú deti od 2 rokov. Piestory pekné, veľké, voňavé. 27.9.2014 /sobota/ robia ,,Deň otvorených dverí" od 10,00 do 17.00.Majú pripravený program Išla by som sa tam pozrieť.Čo ty nato?
15. sep 2014 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, prosim, kto ma skusenosti s MS Felix na Mikoviniho?
23. sep 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. sep 2014 o 12:15 • kidsparadise
Rada by som napisala pozitivne hodnotenie na skolku Vcielku v Ruzinove. Do Vcielky sme chodili este ked bola na Haburskej (teraz sa prestahovala), a velmi mile pani ucitelky, prijemne prostredie, ochota a celkovo velka spokojnost. Prechodila som tu v okoli viacere skolky, ale Vcielka bola naozaj dobra volba ;) Mala uz chodi do statnej, ale ak niekto potrebuje skuromnu, odporucam ;)
3. nov 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte maminky, odporúčam jasličky Simba v Podunajských Biskupiciach. Aktuálne sú tam deti od 15 mes. do 2,5 roka, kolektív je max do 10 kusov :slight_smile: čo znižuje chorobnosť a cítime sa tam ako členovia veľkej rodiny :slight_smile: Tiché prostredie v slepej ulici, nachádzajú sa na konci Podunajských, smer Rovinka.
4. nov 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MONTESSORI MINIŠKOLOČKA S PLÁVANÍM PLUTVIČKA
Adaptačný škôlkársky program pre detičky vo veku 2-5 rokov.
Tešíme sa na Vás !
http://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinnevikendy2/article/montessori-miniskolocka-s-plavanim-plutv-noi2e7/
25. nov 2014 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby skuste pozriet tu www.hoppie.sk. velka pomoc pri hladani skolky alebo jasliciek... mne to velmi pomohlo rozhodnut sa, kam dat maleho...
25. nov 2014 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok