Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

mimikas
16. feb 2014

Ahojte, ma niekto skusenoti so sukromnou skolkou Rozpravkovo v Devine (patzri pod Gymnazium Ceska.

andynika
16. feb 2014

najlepsia je vseobecna sk.......sukromne skolky ma uz hocikto!

natalienka12
16. feb 2014

Baby skúsenosti s Materskou školkou Krasňanko v Rači, je to školka s výučbou montessori. Ďakujem, kľudne aj do IP

eliasa
16. feb 2014

@bimba01 - ano, ja vozim dcerku rano sama... ale ten autobus mozem preverit - velmi rada!

sendy10
6. mar 2014

Dobry den, ma prosim niekto kontakt na malu (miniskolku/kolektiv) v Ruzinove (ulice Ruzova dolina, Mliekarenska, Trencianska, prip. Prievozska)? Net som uz preluskala, najblizsie je Stvorlistok (ale to je sukromna, viactriedova skolka - vela deti, caste choroby..), miniskolka najblizsie Alicka (detske centrum na Karadzicovej, ale to je uz od ruky....). Dakujem velmi pekne za IP! 😉

hanca2012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kidsparadise
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majca92
11. jún 2014

@bublinka111 ahoj, môžem ťa poprosiť o názov tých jasličiek, zháňam pre malú malý kolektív a čo píšeš sa mi pozdáva. Moc dakujem.

precudziedeti
12. jún 2014

Jasličky so škôlkou v Rači - malý kolektív, rodinná atmosféra. Info IP

sofiaa28
29. júl 2014

@majca92 ahoj ak hladas skolku s malym kolektivom tak urcite skolka Kolibrik pri Horskom parku. Malo deticiek v triedach. Individualny pristup, pekne prostredie, a dobra strava. Stale vymyslaju pre deti rozne aktivity a hlavne teraz v lete. Za skusku to stoji. My sme spokojny uz pol roka a hlavne beru pocas roka deti co je dost prakticke pre maminy co pracuju.

lebaronis
13. aug 2014

Dobrý deň dámy 🙂

viete mi prosim poradit nejaku dobru sukromnu skolku v ruzinove....nasiel som na nete nieco taketo https://www.facebook.com/cablkova ci nahodou nejaka mate skusenost 🙂

lebaronis
13. aug 2014

no to by som aj ja rad vedel kde dame mrnusa nasho 🙂 ma niekto skusenost s touto novou skolkou? https://www.facebook.com/cablkova

dakujem damy 🙂

beatrice007
15. aug 2014

Ahojte, ja vas chcem upozornit na moje negativne skusenosti s p. Kikusovou (byvala skolka u Sonicky na Tupolevovej). Dnes ma sice vraj otvorenu uz dalsiu
Navstevovanie skolky bolo OK, az do momentu, ked nam p. riaditelka oznamila, ze sa od 01.07. stahuju z Petrzalky do centra. Ti, ktorym to nevyhovuje, mozu skoncit, ze uz ma nahradu. A tu sa zacali nase problemy, kedze som bola jednym z tych, ktorym to nevyhovovalo. Nielen ze skolka bola uz 30.06. zatvorena, bez upozornenia a oznamenia, jednoducho pridete a nemate kam syna dat, ale do teraz (14.08.) mi neboli vydane synove veci (papucky a nahradne oblecenie), napriek tomu, ze mi to p. Kikusova viackrat slubila. A este sa tvari, ze jej robim zbytocne problemy, ci ju ja nedokazem pochopit. Ale to, ze papucky za 25 eur ma u seba a musela som synovi kupit nove, ju nezaujima. ked mi ich vrati (ak mi ich vrati), budu uz synovi male....
RUKY PREC!!!!

mandarinka85
19. aug 2014

Ahojte vyborne jaslicky so skolockou Svet rozpravok.uzasne ucitelky perfektny pristup.nadmerna spikojnost.a najlepsie ze nax 10deti v triede a dve ucitelky takze sa im plne venuju🙂aj cenovo pristupna🙂 svetrozpravok.sk horsky park

sofi9
28. aug 2014

Ahojte, ja som dostala od viacerych tip na nove detske centrum/skolku pre deti od 2 do 6 rokov na Kramaroch, vyucuju aj taliancinu ako prvi v BA, buduci tyzden sme si tam dohodli stretnutie. Skuste pozriet www.centrumfiorellini.sk

advokat
1. sep 2014

@eliska332
Ahoj Eliska, bude otvárať riaditeľka s 20 ročnou praxou centrum, výučba ruské a anglického jazyka v centre, kúsok od Safka. Informuj sa priamo u nej, ak ťa to zaujíma - Barbora Danihelova 0903 937143.

advokat
1. sep 2014

@dai presne v tej oblasti na dostojevskeho rade, vedľa Safarikovho námestia sa otvára detské centrum dostojevskeho, parkovanie, certifikovaným dodávateľ stravy, nové priestory, skús Barbora 0903 937143. A.

babula9
2. sep 2014

🙂 🙂 🙂

babula9
2. sep 2014

Advokát mal pravdu. Včera som bola v Eurovei a v obchode s hračkami som dostala leták. 🙂 Detské centrum otvára od 1.10.2014 a ponúka ruštinu a angličtinu v Starom meste . Opatera detí aj po večeroch a víkendoch. Zavolala som a na druhej strane sa mi ozvala pani riaditeľka. Bola veľmi milá a zodpovedala mi na všetky moje zvedavé otázky .Potešilo ma, že nič nebol problém.Tak super. Ideme do toho. 🙂

dianka08
3. sep 2014

Ahojte, ma niekto z vas skusenosti - dobre aj zle - so sukromnou skolkou v Horskom parku - LIMBA,
Vdaka

jejo
4. sep 2014

@navonka mozem sa spytat ake su pozitiva takejto skôlky ?

zuziniki
11. sep 2014

Ahojte, prosím má niekto skúsenosť so súkromnou škôlkou Montessori svet na Mozartovej? Kľudne aj do IP, ďakujem!

zuziniki
11. sep 2014

@babula9 Ahoj, prosím ako sa volá táto škôlka? Ďakujem.

babula9
15. sep 2014

Detské centrum Dostojevského je pri Šafarikovom námestí a berú deti od 2 rokov. Piestory pekné, veľké, voňavé. 27.9.2014 /sobota/ robia ,,Deň otvorených dverí" od 10,00 do 17.00.Majú pripravený program Išla by som sa tam pozrieť.Čo ty nato?

gradula
23. sep 2014

Ahoj, prosim, kto ma skusenosti s MS Felix na Mikoviniho?

kidsparadise
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
obrsona
3. nov 2014

Rada by som napisala pozitivne hodnotenie na skolku Vcielku v Ruzinove. Do Vcielky sme chodili este ked bola na Haburskej (teraz sa prestahovala), a velmi mile pani ucitelky, prijemne prostredie, ochota a celkovo velka spokojnost. Prechodila som tu v okoli viacere skolky, ale Vcielka bola naozaj dobra volba ;) Mala uz chodi do statnej, ale ak niekto potrebuje skuromnu, odporucam ;)

januvia
4. nov 2014

Ahojte maminky, odporúčam jasličky Simba v Podunajských Biskupiciach. Aktuálne sú tam deti od 15 mes. do 2,5 roka, kolektív je max do 10 kusov 🙂 čo znižuje chorobnosť a cítime sa tam ako členovia veľkej rodiny 🙂 Tiché prostredie v slepej ulici, nachádzajú sa na konci Podunajských, smer Rovinka.

rodinnevikendy2
25. nov 2014

MONTESSORI MINIŠKOLOČKA S PLÁVANÍM PLUTVIČKA
Adaptačný škôlkársky program pre detičky vo veku 2-5 rokov.
Tešíme sa na Vás !
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

merynka3
25. nov 2014

baby skuste pozriet tu www.hoppie.sk. velka pomoc pri hladani skolky alebo jasliciek... mne to velmi pomohlo rozhodnut sa, kam dat maleho...