Prečo 14 mesačný syn nechce tlieskať?

28. apr 2022

Ahojte, zacinam sa trochu bat, kedze moj syn nechce tlieskat a ma uz 14 mesiacov. :( Inak je sikovny, mily, zlaty chlapcek, ukazuje na vsetko, co chce a aj na veci, ktore chce, aby som videla aj ja. Proste komunikativny a spolocensky. Tlieskat ale nie. :(

Bojim sa.

autor
28. apr 2022

A este pridam, ze opakuje po nas vselico.

sisa_s
28. apr 2022

A to je problem, ze nerobi cvicenu opicu? 🙄 Tak sikovny, mily, spolocensky, preco musi tlieskat na povel

autor
28. apr 2022

@sisa_s pretoze je to sposob komunikacie? Napriklad, aj takto dava najavo, ze sa tesi.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenka11081983
28. apr 2022

@sisa_s 😁 ja mam tri decka ani jedno netlieskalo..🙉 Ale každým dňom na tomto modrom koniku sa aspoň zasmejem a dnes som si aj zatlieskala..

whatever1
28. apr 2022
mamamasama
28. apr 2022

Môjho neučíme opakovať nič nedôležité. Úplne neznášam keď cvičia deti ako opice. A aký veľký vyrastieš? A ako veľmi ľúbiš mamku a podobné blbosti. Násho sme učili kde má nos, oko, ruku, ale nevidím zmysel v tom, aby opakovalo každú blbosť.

banderaska29
28. apr 2022

@zdenka11081983 😀 😀 😀 aj ja som Ti zatlieskala. toľko aplausu v jednej diskusiíí 😀

zoja34
28. apr 2022

To je hrozné😨, ja by som ho dala susede na týždeň . Nechápem takéto matky

bashee
28. apr 2022

Neboj ani moj to nevie a zajtra ma rok. Zatlieska o moju dlan ale svojimi dvoma nie. Ked sa tesi tak rukami rozhadzuje a sediac cely nadskakuje. Zato vie ine veci co deti v jeho veku nemusia ovladat. Kazde sa nauci cosi ine.

autor
28. apr 2022

@zdenka11081983 vazne netlieskalo? 😳

autor
28. apr 2022

@zoja34 co je na tom hrozne, ked sa bojim o svoje dieta? Kamoska ma dcerku, ma 9 mesiacov a tlieska o 106. Ty by si sa nezlakla, ze tvoj 14 syn netlieska? Ked je to povazovane za taky zaklad?

autor
28. apr 2022

@bashee Dufam, ze je to fakt v poriadku.

autor
28. apr 2022

@viestta dakujem. Napodobnovat zas napodobnuje.

merrysa
28. apr 2022

My sme dnes mali poradnu, tiez 14 mes., tiez Netlieska ani papa neda ani nic podobne..doktorka vravela, ze nemusi, pytala sa, ci nam rozumie, ked mu nieco vravíme, ci uz chodi atd..ze niektore dieta preskoci napríklad štvornozkovanie, niektore tlieskanie, alebo to proste pride neskôr 🙂 tiez nemusím velmi taketo poveloidne blbosti.. A tiez vravela, ze nemame porovnavat deti, to je asi to najdôležitejšie 🙂

denden77
28. apr 2022

moja ma 19m a tiez netlieska.. a teda ani mi nenapadlo hladat za tym problem 🤷‍♀️😁

lienka.7
28. apr 2022

Moja ma 2 roky a nechce ani tlieskať ani dat papa. Zbláznim sa z toho teraz? Vie to pritom, ale len keď chce ona, tak to urobi. Neriesim.

maminkadeticiek
28. apr 2022

Boze to som jedina kto neucil deti tlieskat???🤦‍♀️

andreafa
28. apr 2022

No moja, treba ist s malym hned k detskemu psychologovi 😳 alebo ty k psychiatrovi 🤦‍♀️ chudak maly, preco by mal tlieskat?

larazivago
28. apr 2022

Ja som doteraz ani netušila, že moje dieťa malo tlieskať. 🤔A keď tak rozmýšľam, ani netuším, či tlieskali. Asi to nebol nejaký dôležitý míľnik

merlinja
28. apr 2022

možno nemá čomu...

siska53
28. apr 2022

Tak moje deti netlieskali, ked sa tesili. Ani mi nenapadlo sa nad tym zamyslat. Je x sposobov, ako dietatko moze komunikovat a dat najavo radost.

zuzikak
28. apr 2022

joj bozinku naozaj sa tym netrap. Ak je dieta spokojne, vesele a komunikativne tak tlieskat nemusi. Motorika sa da trenovat mnohymi sposobmi. Nakresli mu ruky na papier a ked prilozi ruku na nakreslenu rucku, ked si bez problemov ukaze na veci, nevidim dovod, ze musi tlieskat. Ked sa tesi - moze to prejavovat inak - usmevom, smiechom, poskakovanim....

autor
28. apr 2022

@merrysa wau, dakujem ti! 🙏🏼 ❤️

autor
28. apr 2022

@denden77 fakt? Ani naznak? 😳 Ja vsade ked som hladala, kedy cca maju tlieskat, tak mamicky boli vydesene, ze maju 10m ich deticky a netlieskaju. 🙄 Tak jasne, ze clovek zacne hladat problem.

autor
28. apr 2022

@lienka.7 mame takto s mavanim, robil to na povedl, teraz to robi, iba ked sa mu chce, tak neriesim. Ale tlieskanie ma fakt trochu vystrasilo. 🙄 Ani naznak. A ked mu chytim ruky, tak ich aj odtiahne, preto to radsej ani nesilim.

autor
28. apr 2022

@maminkadeticiek no, pravdupovediac, ja som to tiez nejak neprehanala, teraz som zacala pred mesiacom cca., leboze ze uz by sa patrilo, ale nic...

autor
28. apr 2022

@andreafa 🤦🏻‍♀️ to je odpoved.

autor
28. apr 2022

@merlinja ale no. 🤦🏻‍♀️

autor
28. apr 2022

@siska53 kedze vsade vo forach som citala, ze deti tlieskaju v 9-10 mesiaci, tak som sa vystrasila, ci nahodou nie je nejaky problem. A kamoskina dcerka tiez tlieska o 106, a je mladsia o dost. 😣