Prečo 14 mesačný syn nechce tlieskať?

28. apr 2022

Ahojte, zacinam sa trochu bat, kedze moj syn nechce tlieskat a ma uz 14 mesiacov. :( Inak je sikovny, mily, zlaty chlapcek, ukazuje na vsetko, co chce a aj na veci, ktore chce, aby som videla aj ja. Proste komunikativny a spolocensky. Tlieskat ale nie. :(

Bojim sa.

autor
29. apr 2022

@mariaveronikag ❤️ dakujem pekne! O tom som tiez pocula uz, ze chlapci su ini, ako dievcatka. Takze tlieskat ani nemusi... Ja som si totiz myslela, ze tlieskanie je rovnako dolezitym milnikom, ako ukazovanie...

autor
29. apr 2022

@sisa_s
@viestta
@zdenka11081983
@mamamasama
@bashee
@merrysa
@denden77
@maminkadeticiek
@siska53
@zuzikak kocky, vcera zo strachu som napisala jednej pediatricke, ktoru odporucila moja kamoska, ze je velmi moderna a sikovna pani doktorka, a aby som sa opytala na jej nazor, na netlieskanie, a viete co odpisala? ZE JE TO SILNE ZAOSTAVANIE V INTERAKCII A MAM HO ZOBRAT K NEUROLOGOVI A K PSYCHOLOGICKE. 😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳 radsej som jej nemala napisat.... 🤦🏻‍♀️

autor
29. apr 2022

@andreafa
@ankare
@ruza123
@yoxinka
@mariaveronikag kocky, vcera zo strachu som napisala jednej pediatricke, ktoru odporucila moja kamoska, ze je velmi moderna a sikovna pani doktorka, a aby som sa opytala na jej nazor, na netlieskanie, a viete co odpisala? ZE JE TO SILNE ZAOSTAVANIE V INTERAKCII A MAM HO ZOBRAT K NEUROLOGOVI A K PSYCHOLOGICKE. 😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳 radsej som jej nemala napisat.... 🤦🏻‍♀️

zdenka11081983
29. apr 2022

Vies co zavolaj aj svojej psychologické, nech Ti dačo dá. Ak nie, prid ku mne posadíme muškáty, pokosime, pokecame, ukážem Ti mojho 3 rocneho syna, ktorý rozpráva v ženskom rode, prd mu rozumiet...a je zdravý, krásny, normálny. Všetko sa časom zmení. Potom Ti ukážem moju 9 rocnu, ktora do 4 rokov nerozprávala ani slovo. Teraz sa jej huba nezavre, učí sa na samé jednotky, hrava závodné volejbal.. A aj si s Tebou jeden nalejem ak už Ti toto nepomôže. A pozdravujem pediatricku..

janulik2008
29. apr 2022

@autorka a potom že majú mamy depku 🤦 že zaostáva mňa urve 🤦🤦🤦

evica17
29. apr 2022

@janulik2008 no a potom bude neurologicka a psycholigicka len kukat, ze kvoli comu ho akoze poslali.

via88
29. apr 2022

Odlahne mi, ked matky pridu k rozumu 😙

kvetinka75
29. apr 2022

preboha, to tlieskanie je ako test zrelosti? Niektoré deti nelezú, neštvornoškujú. Ja neviem odkiaľ beriete tie porovnávačky, čo kto vie a má vedieť a kto nie. Každý je iný. Jak na špagátiku, tlieskaj, tlieskaj, lebo všetci tlieskajú.

kvetinka75
29. apr 2022

kde sú tie časy, keď ľudia mali rozum, a neriešili každú prkotinu

basska_b
29. apr 2022

Moje prve dieta tlieskalo a mavalo hadam az v 16-18 mes. Dovtedy nechapalo zmysel toho... nechcelo robit cvicenu opicku, presne

bashee
29. apr 2022

Mne povedala pediatricka ze moj syn ma diastazu. Podotykam ze dokaze to co sa vraj neda - z lahu sa dvihnut do sedu cez brucho. Ked ho prebalujem silou ho tlacim do lahu co sa mi tak dviha. Stvornozkuje jak drak. Fyzioterapeut sa pousmial vysetril a skonstatoval ze takto dieta s diastazou nevyzera. 😃 pockaj jak pediatricke tvoj maly zatlieska raz 😂

alexnina777
29. apr 2022

Prosím Ťa a ty robilš tiež všetko čo robia ostatní?? cvičilš každé ráno yogu? lebo ja áno , stojku na hlave dúfam robíš každé ráno lebo ostatní áno🙂 veď nerobme z tých detí cvičené opičky🙂 to tlieskanie bude robiť ešte v živote veľa krát neboj, a bude to robiť keď on bude chcieť..

yoxinka
29. apr 2022

Počuj, skús sa, prosím ťa, upokojiť a na tri týždne prestaň riešiť, že ti dieťa netlieska, prestaň nad tým rozmýšľať, prestaň si o tom hľadať informácie, NERIEŠ TO a zaoberaj sa tým, čo tvoje dieťa VIE. Podľa toho, čo píšeš je tvoje dieťa úplne podľa tabuliek vo všetkom, akurát netlieska … tak ja neviem, logicky, keď 95% robí ako dieťa v jeho veku, ale jednu vec nerobí, ideme riešiť neurologičku a psychologičku???

autor
29. apr 2022

@via88 mne odlahne vtedy, ked niektori ludia prestanu uz konecne mudrovat.

autor
29. apr 2022

@zdenka11081983 vies co, ty sa musis brutal hnevat na seba alebo ja neviem...

autor
29. apr 2022

@evica17 ale ze k psychologicke. Uplne mi uz to odpalilo dekel. 🤦🏻‍♀️

autor
29. apr 2022

@janulik2008 ved prave to. Normalne ma oblial pot, ked som si to dnes rano precitala. 🤦🏻‍♀️ uz sa jej radsej nebudem pytat nic.

autor
29. apr 2022

@kvetinka75 kde su tie casy, ked ludia nemali v sebe tolko zloby, a mali viac pocjopenia. A hlavne matky. Rozum sa mi zastavi.

autor
29. apr 2022

@basska_b dakujem za info. 🙂

autor
29. apr 2022

@bashee 😄😄 Ako ja sa uz neopytam radsej nic od nej.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. apr 2022

@yoxinka ja tiez nechapem, preco toto napisala. Urcite tam nejdeme. Boze. To je aj na mna vela. 🤦🏻‍♀️

acrobaleno
29. apr 2022

A čo je tuleň, aby tlieskal na povel. 🙄

autor
29. apr 2022

@viestta nepisala som nasej, ale kamoska mi odporucila svoju, ze je velmi sikovna amoderna pani doktorka. Podla mna ale napisala blud. Ved ukazovanie je prvorade, ked uz.

autor
29. apr 2022

@acrobaleno 🤦🏻‍♀️ nepisala som nikde, ze na povel.

autor
29. apr 2022

@alexnina777 ano, cvicim power yogu. 🙂 nie kazdy den, ale cvicim a meditujem. ;)

evaachesa
29. apr 2022

A možno to bude tým, že ešte nemala dôvod ti zatlieskať a ten prvý aplauz si šetrí na výnimočnú situáciu. 😉

autor
29. apr 2022

@evaachesa 🙂

evaachesa
29. apr 2022

Chápem že ťa vystrašilo čo povedala tá skvelá pediatrička, no brala by som to s rezervou. Možno ti to povedala len ironicky v návale vyčerpania z pracovných povinností....lebo toto mi príde úplne mimo takýto názor od pediatra. 🤷 Máš úplne zdravé a šikovné dieťa, neboj sa.🙂

oblecenie99
29. apr 2022

Tak môj tlieskal iba vtedy, keď sa mu niečo podarilo, ale nie vždy... takto sa sám pochválil, Ja som neznášala tie "povinné jazdy", že zakývaj, pošli pusu, povedz papá.. teraz mal dva roky a už narovinu povie, že NIE :D Pusu neposielal na požiadanie, ale podľa sympatií 🙂 Neboj sa, nerieš to, skús si to dieťa užiť, kým je maličké. Ja som teraz prezerala synove fotky a normálne ma zaskočilo, ako sa zmenil aj výzorovo za rok, už to nie je bábätko. A už teraz si vyčítam, že som sa stresovala nad zbytočnosťami, namiesto toho, aby som sa tešila z toho, aký bol šikovný. Upla som sa tiež na jednu činnosť, čo už iné deti v jeho veku zvykli robiť.. a nevšimla som, aký bol skvelý a úžasný v iných veciach. Už ho odmietam porovnávať s inými.