Skoro trojročná dcérka sa stále vyzlieka

orchidea123
23. máj 2015

Mamicky viete my poradit moja dcerka ide mat tri roky a vyzlecie sa do pol pasa alebo do hola viackrat denne .Od septembra ide do skolky a ja sa bojim ze ju to neodnaucim. Stale jej vysvetlujem ze to nesmie robit nepomaha ani PO dobrom ani po zlom.

janinah
23. máj 2015

no,čo sa v mládi naučíš..... 😀 ....nerieš,skús si ju nevšímať,možno si tým vynucuje tvoju pozornosť,lebo vtedy dobehneš a začneš sa jej venovať

alabama0011
23. máj 2015

@orchidea123 neboj, v skolke ju usmernia raz dva 🙂)

orchidea123
autor
24. máj 2015

Dievcata dakujem ale to moje sidlo by lietalo po byte hole aj pol dna keby som si ju nevsimla no a v tej skolke dufam ze ked tam bude vela deti zabudne na vyzliekanie lebo nebude mat kedy mysliet na to kedze bude plne zamestnana dufam...

marcelatje
24. máj 2015

@orchidea123 a čo ti vadí? Že jej bude zima, alebo že je holá? Moja tiež rada behá holá najlepšie po kúpeli ale neriešim to. Zo skúsenosti všetko čo riešiš/zakazuješ ich baví o to viac 😀 😀 😀 😀 😀

tinushka13
24. máj 2015

U nás nápodobne.. my bojujeme s ponožkami.. nonstop holé nohy. Hotolu sme našťastie prekonali. ani neviem ako.. rposte som ju stále obliekala.. Mámve dlažku, bez podlahového kúrenie. od zeme je dosť zima na to aby som jej dovolila bezahť naboso. Tak som sa naštvala.. vzala ponožky.. také tie papučky ponožky a oblepila som jej ich na nohu s lepiacou páskou aby ich nedala dole. Najsôr sa rehotala že srandy kopc no keď videla finále.. jej to cvaklo.. chvílu to zabralo.. az asa bojujem ale akonáhle chytím lepiacu pásku.. tak ponožky krááááásne vyťahuje až pod kolená. 😀 možno skús nejaký takýto spôsob 😀

pribinak
24. máj 2015

V skolke nebude mat "na svoj program" cas, tam ju ucitelka zamestna. Okrem toho do septembra mas viac ako 3 mesiace a je vysokopravdepodobne, ze dovtedy uz bude tato faza za vami

Ja by som si to nevsimala, nekomentovala to, mozno tak strhava pozornost a vidi, ze to funguje

me_to_you
24. máj 2015

A kolegyňa má dcéru, kť má 5, príde zoškolky a doma sa rovno vyzlečie dohola 🙂 ja sa vždy tak nasmejem keď mi to rozpráva 😀 jej dcéra má svoju hlavu a nepohneš s ňou v tomto, ale len do asa semtam vyzlečie, vonku ee 🙂 takže len obliekať keď je zima a čakať