Skúsenosti s nosičom Rischino

mamaaaaaaaaaaa
15. feb 2018

Dobrý deň. Maminky, ktoré máte skusenosti s richino nosičom pre deti ktorí je lepší - standard alebo flexible ?? Neviem sa rozhodnúť, nemám s tým skúsenosti. Dakujem

barborasebastian
15. feb 2018

@mamaaaaaaaaaaa ahoj na Facebooku je stránka nosíme naše deti, pridaj sa baby ti isto poradia. Pekný deň.

vjerka22
15. feb 2018

@mamaaaaaaaaaaa zavisi pre ake velke dieta. Ja mam kupeny flexible, ktory je idealny uz od narodenia tym, ze sa da krasne nastavit, postahovat a prisposobit presne podla potreby dietatka. Kazdopadne Rischino je skvela volba 🙂

evka3939
15. feb 2018

Ja som mala standard pretoze este sa flexible nevyrabal teraz mame xxl cize rischino zamna super volba len co sledujem v skupinke rischino tie flexible nosice maminky maju velke problemy si ho spravne nastavit upravuje sa tam proti standardu strasne vela veci ja by som si nan netrufla keby mam druhe babo

mamaaaaaaaaaaa
autor
15. feb 2018

Dakujem ;)

katarinam85
16. feb 2018

My mame standard...flexi este nebol ked som kupovala...pouzivame ho v podstate od narodenia dennodenne kedza malicka mala od narodenia bolave brusko...je tam novorodenecka vlozka...a nedala by som ho zanic na svete 😍

vjerka22
16. feb 2018

@evka3939 Dovolila by som si trosku oponovať, osobne mam len tie najlepšie referencie na flexi, ci uz od mamičiek ako aj Rischino poradkyne. Je pravda, ze to treba prispôsobiť, ale je to len a len v zaujme dieťatka, takze s radosťou sa s tými “šnuročkami” trochu potrápim a nastavím si nosic presne na mieru ;)

evulik6
27. feb 2018

Prosím vás aký je rozdiel medzi standard a flexible? Rozmýšľam nad tým flexi ale neviem či nebude lepsie ten štandard keď tam sa daju dokúpiť tie extendory a používať dlhšie tým padom. Na flexi sa to nedá?

evita1993
15. máj 2018

Ahojte je to robene aj pre silnejsie mamicky???ako to je robene?ma zaujal ten flexible ci sa to da nastavyt podla typu postavy???

olifcek
15. máj 2018

@evita1993 je to robene i na silnejsie mamicky. vzorom je manduca. ja som mala standard usity zo satky od nich, posunula som dalej, pre mna je manduca lepsia. asi otazka zvyku...i prvu som nosila a tiez v manduce

evita1993
16. máj 2018

@olifcek je to robene na gumicku alebo ako ten pas??ci sa to da prisposobit ns typ postavy???manduca to je ako in typ ci?nemam skusenosti vobec

yennn
17. máj 2018

@evita1993 ahoj, ja som si kupila vcera flexible. Ja som XXXXXL mamina a zapla som ho. Nie je bedrak na gumicku, je pevny, a prisposobuje sa posunutim pracky. Mam aj manducu, ta ho ma trosicku dlhsi. Sme skonstatovali v predajni ze nemozem pribrat 😉

nikusiak9
10. júl 2018

Kde ste kupovali rischino okrem ich stranky?

1jochen
10. júl 2018

@nikusiak9 majú v babyboom či ako sa to volá na námestí Hraničiarov 14. Ochotne poradia, dá sa poskúšať. Ja som kupovala tam.

nikusiak9
10. júl 2018

@1jochen tam som bola ale tam.nemaju tie ktore som chcela